Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » piszczyk 16:23
 » wrrr 16:21
 » KHot 16:11
 » Fl@sh 16:00
 » abes99 16:00
 » Artaa 15:53
 » acd 15:52
 » cVas 15:42
 » Liu CAs 15:38
 » hokr 15:26
 » RoBakk 15:23
 » soyo 15:22
 » DYD 15:21
 » Rav-X 15:09
 » Katoda Lt 15:05
 » McMi21 14:59
 » Star Ride 14:57
 » rooter666 14:39
 » Menah 14:01
 » DJopek 13:54

 Dzisiaj przeczytano
 50171 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Do userów Opery 7.11 , Doczu 14/05/03 18:09
Jest już plik językowy (na razie testowy, ale działa poprawnie)
do pobrania stąd http://starzaki.eu.org/...ownload/ow711_2880pl.zip
Pozdr.

  1. operka rulez :) , atay 14/05/03 18:11
    polecam każdemu kto nie próbował
    a wracając do topicu to mi tam językowy nie potrzebny, lepiej sie czuje w angielskich pojęciach :) mimo wszystko -dzięki :)

    _- Atay -_

  2. eee , [Mlody] 14/05/03 18:34
    Mozilla 1.3 lepsza jest

    I must enter the unholy cell
    I must enter a passage to Hell

    1. A czytał topic ??? , Doczu 14/05/03 19:00
      To gdzie z taką agitacją ? :P
      Znowu pluskwy :P
      Pozdr.

      1. no a gdzie chlop ma agitowac? wsrod zwolennikow Mozilli? , bwana 14/05/03 19:49
        tam juz nie ma nic do roboty, wiadomo, ze agitatora wysyla sie do konkurencji:)

        "you don't need your smile when I cut
        your throat"

        1. No w sumie fakt , Doczu 14/05/03 20:13
          ale jakoś nie zauważyłem "Operowców" w postach o Mozilli (no może nieliczne przypadki ;).
          Te "Gadziny" to jakieś natrętne so :P
          Pozdr.

          1. mnie to wsio rawno, uzywam IE, jedyne, czego mi brakuje z Opery to , bwana 14/05/03 20:17
            mouse gestures, ale zasadniczo "wstecz" mam na kolku myszy, a tego najczesciej potrzebuje (ot, takie wstecznictwo;-D)

            "you don't need your smile when I cut
            your throat"

    2. Glupoty mowisz , McSet 14/05/03 21:37
      Ani Opera, ani Mozilla nie jest lepsza... Obie przegladarki maja mnooooooostwo bugow... Dlatego uzywam ich zamiennie ;)

      --
      what's goin' on fails to concern me

  3. Opera rulez , Yankes 14/05/03 23:32
    i basta :)

  4. Dzięki ! , JE Jacaw 15/05/03 08:53
    Tego było mi trzeba, może traz przesiądę się z 7.10 na 7.11 :-)
    A tak przy okazji, są jakieś zauważalne zmiany między tymi wersjami ?

    Socjalizm to ustrój, który
    bohatersko walczy z problemami
    nieznanymi w innych ustrojach

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL