Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » GULIwer 16:29
 » piszczyk 16:23
 » wrrr 16:21
 » KHot 16:11
 » Fl@sh 16:00
 » abes99 16:00
 » Artaa 15:53
 » acd 15:52
 » cVas 15:42
 » Liu CAs 15:38
 » hokr 15:26
 » RoBakk 15:23
 » soyo 15:22
 » DYD 15:21
 » Rav-X 15:09
 » Katoda Lt 15:05
 » McMi21 14:59
 » Star Ride 14:57
 » rooter666 14:39
 » Menah 14:01

 Dzisiaj przeczytano
 50250 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

2 pytania: dzielenie lacza pod winXP i wybor sprzetu , roLek 14/05/03 18:27
1 pytanie
Jestem podlaczony do sieci lokalnej gdzie mamy DSL 1Mb i mój ojciec cały czas mi suszy glowe - sciagnij mi to, sciagnij mi tamto. Nalepiej podlacze tez jego kompa z drugiego pokoju i spokoj, tylko, ze musze to zrobic przez swoj komputer (zeby admin sie nie dowiedzial). Podobno najlepiej podlaczyc druga sieciowke u siebie w kompie i do niej komp ojca (?!). Jakiego softu uzyc i czy to jest dobre rozwiazanie. Jakby ktos dal linka z HOWTO to bedzie rewelacja
2 pytanie.
Kumple zakladaja sobie neo+ w 4 osoby. jaki routerek do tego najlepiej i jak dzieli zlacze taki router (na sztywno?, czy hulaj dusza)?
pzdr

..::rolek::..

  1. ad. pytania 1 , Maverick 14/05/03 18:47
    nie odpowiem żeby Cię nie objechać - to troszkę kancik, nie?
    lepiej idź do admina i spokojnie powinien się zgodzić na dwa kompy IMHO. sam jestem to wiem ;-)

    a pytanie 2..
    routerków jest kilka: D-link i LG ale modeli nie znam a Planet XRT-401B mam i instaluję często - fajowy sprzęcik.

    i co to znaczy na sztywno przydzielanie łącza? każdy ma tyle ile pociągnie aż do zapchania łącza. nie ma nad tym kontroli :( niestety..

    1. jest jest... , kaszpio 14/05/03 23:44
      darmowe rozwiazanie do linux+shaper cbq...
      platne to routery za xxx$
      Pozdrawiam! ;-)

      Toshiba Tecra S11-124

  2. Mam podobny problem , Ciasteczk0 14/05/03 18:56
    Mam dsl w domku i kce ja udostepnic po sieci , jaki programik najlepszy. dobrze zeby mial opcje udostepniania tylko dla wybranych ip , albo cos w tym stylu i ograniczenie predkosci

    1. zrzuta na serwer.. , kaszpio 14/05/03 23:45
      linuxowy...cos w stylu P100 32 MB ram styknie...

      Toshiba Tecra S11-124

  3. ale wlasnie ja nie kce za bardzo , Ciasteczk0 15/05/03 01:08
    serwera linuxowego i wogole dodatkowego kompa, tylko programik. ;(

    1. Np. winproxy ... , Muchomor 15/05/03 11:19
      ... i cała masa innych nawet darmowych. Do odszukania na www.tucows.com

      Stary Grzyb :-) Pozdrawia
      Boardowiczów

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL