Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » GULIwer 16:29
 » piszczyk 16:23
 » wrrr 16:21
 » KHot 16:11
 » Fl@sh 16:00
 » abes99 16:00
 » Artaa 15:53
 » acd 15:52
 » cVas 15:42
 » Liu CAs 15:38
 » hokr 15:26
 » RoBakk 15:23
 » soyo 15:22
 » DYD 15:21
 » Rav-X 15:09
 » Katoda Lt 15:05
 » McMi21 14:59
 » Star Ride 14:57
 » rooter666 14:39
 » Menah 14:01

 Dzisiaj przeczytano
 50312 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Głupie pytanie Enter The Matrix , HURAN 14/05/03 19:17
Jak zaaplikować tego patcha CrackFX do obrazu 4 płyty??

are U ReadyNAS??

  1. fak to to aż 4 płyty ma :))) ? , Auror 14/05/03 19:19
    no to sobie ściągnąłem :]]]

    portnicki.com
    +++++++++++++
    portnicki@gmail.com

    1. niom , HURAN 14/05/03 19:22
      A instalka ma 3.5 GB

      are U ReadyNAS??

  2. Ok dzięki wszystkim już zrobiłem , HURAN 14/05/03 19:26
    Have Fun

    are U ReadyNAS??

    1. to sie podziel nabyta wiedza... , Tummi 14/05/03 19:40
      ...niektorzy beda mieli niedlugo, odpukac, ten sam problem ;-)

      T.

      www.skocz.pl/uptime :D

      1. hehe wystarczy przeczytac FAQ dolaczony do fixa:)))))) , Ranx 14/05/03 19:45
        hehehehe uosiu:)))))))

        o roztramtajdany charkopryszczańcu...

        1. przeciez napisalem wyraznie!!!! , Tummi 14/05/03 22:03
          "niektorzy beda mieli niedlugo"
          ...jakbym mial fixa, to readme bym przeczytal rogaczu :P ;-))))

          T.

          www.skocz.pl/uptime :D

          1. prawidlowa i tradycyjna riposta brzmi "danielu":-D , bwana 14/05/03 23:00
            a nie "rogaczu";)

            "you don't need your smile when I cut
            your throat"

            1. widze, ze jeszcze nie przeszlo , Tummi 15/05/03 22:47
              po ssssssssyczacym bobie ;))))))))))

              T.

              www.skocz.pl/uptime :D

  3. :):0 , konio 14/05/03 19:55
    giera przeciętna a grafika niedopracowana jak na 4 cd wielkie rozczarowanie.Ale popykać zawsze można

  4. No dobra , HURAN 14/05/03 20:30
    A co powiecie na to w czasie gry zaczynają zamazywać się mi litery co jest tego przyczyną moja karta to Creative Gf2-Mx 32DDR

    are U ReadyNAS??

    1. A jak Ci chodzi na tej karcie?... , Ar3cK 14/05/03 20:56
      ...i jaka masz reszte sprzetu?... sorki, ze sie podpinam, ale chcialbym wiedziec jak bedzie u mnie na R7500...

      It's the Bright One, it's the Right
      One, that's Ar3cK...
      http://thesurrealist.co.uk/slogan

      1. co do r 7500 , AdiQ 14/05/03 21:20
        3.7 Radeon 7x00 issues
        ----------------------

        Radeon 7x00 cards exhibit visual flaws with the latest Catalyst 3.2 drivers XP v.6307 and 9x v.9088. Although this card is not supported, we recommend downloading the previous drivers for XP, 6.13.3276, and for 9x 4.13.7189 from ATI's website:

        http://mirror.ati.com/support/driver.html

      2. reszta sprżetu to bez zarzutu chyba , HURAN 14/05/03 22:14
        Athlon 1.7@2.4 FSB 10x200
        Asus A7N8X Deluxe
        2x256 Saitec 333@400 cl2

        wystarczy??

        are U ReadyNAS??

  5. i jeszcze obowiazkowo , AdiQ 14/05/03 21:21
    zgraj z crackfixa tez MATRIX.EXE bo na standardowym dolaczonym do plyty wywala po jednej z misji :P

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL