Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 17:47
 » acd 17:46
 » Sherif 17:43
 » hokr 17:42
 » malyy 17:39
 » DYD 17:36
 » wrrr 17:34
 » KHot 17:31
 » DJopek 17:28
 » Emios 17:19
 » Dexter 17:08
 » zibi13 17:06
 » XepeR 17:02
 » AfiP 17:00
 » Raist 16:50
 » Armitage 16:49
 » Artaa 16:48
 » piszczyk 16:37
 » jablo 16:36
 » GULIwer 16:29

 Dzisiaj przeczytano
 55890 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Dalszy ciag naprawy DivX'ow - kolejne nowe problemy , Poke 14/05/03 19:58
Tamte filmy, czyli 12 Malp i Big Lebowski juz naprawilem dzieki radzie *Tummiego*. Big THX!
Teraz natomiast dostalem kilka filmow ktore maja inne problemy
a) nie przeprowadzono cropa - czyli sa czarne ramki dookola obrazu
b) niektore maja zle ascpect ratio
Jak z kolei to naprawic?

09 sierpien 2008 - penitentiam agite

  1. no wiec... , Skyp 14/05/03 21:03
    jedenz playerow pozwala przeskalowac obraz na czas ogladania... nazwy nie pamietam ale poszukaj na divx.pl

    Skyp

  2. bsplayer pozwala apectowac , Tummi 14/05/03 22:06
    4:3 16:9 ale to nie zawsze starcza... poszukaj jakiegos plajerka, ktory nie blokuje aspect ratio... pewnie bsplayer tez to gdzies ma, ale nie chce mi sie szukac ;-)

    co to cropa... qpska sprawa - mozesz sam przyciac (ale to sie wiaze z rekodowaniem obrazu), albo obejrzec film i wywalic z hdd i poczekac na lepsza wersje ;-)

    Tradycyjnie pytam o tytuly ;-) Moze cos mam przekodowanego ;-)

    T.

    www.skocz.pl/uptime :D

    1. chodzilo oczywiscie... , Tummi 14/05/03 22:07
      ...ze jak nie blokuje aspecta, to mozesz sobie rozciagnac obraz w dowolna strone dowolnie duzo pixeli ;-))))

      T.

      www.skocz.pl/uptime :D

    2. Tak wiec , Poke 14/05/03 22:11
      tytuly: Lepiej byc nie moze i Miedzy niebem a pieklem.

      09 sierpien 2008 - penitentiam agite

      1. as good as it gets , Tummi 14/05/03 22:26
        mialem w asf'ie - ale syf :>

        a pieklo i niebo... hm.... chyba nie mam ;-(

        nastepnym razem, jesli mozesz, podaj ang. tytuly, bo polskie sa do d. ;-)

        T.

        www.skocz.pl/uptime :D

  3. koala poamietam mogl aspect ratio zmienic i sub edit ale tego nie potwierdze , Thadeus 15/05/03 09:16
    w kolali dowolnie mozna było szerowkosc zmienic - poszukaj kiedys do gazetek była dodawana pelna wersja - ale imho sa lepsze playery filmów niz koala.

    co do pasków to niestety nic nie poradzisz bez straty jakośći, bic debila co ten film kodowal

    ...

    1. Eeehhh , Poke 15/05/03 22:24
      Tak sadzilem ze tego nie da sie zrobic bez ponownego kodowania...
      Zgadzam sie: bic debila. :((

      09 sierpien 2008 - penitentiam agite

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL