Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 17:47
 » acd 17:46
 » Sherif 17:43
 » hokr 17:42
 » malyy 17:39
 » DYD 17:36
 » wrrr 17:34
 » KHot 17:31
 » DJopek 17:28
 » Emios 17:19
 » Dexter 17:08
 » zibi13 17:06
 » XepeR 17:02
 » AfiP 17:00
 » Raist 16:50
 » Armitage 16:49
 » Artaa 16:48
 » piszczyk 16:37
 » jablo 16:36
 » GULIwer 16:29

 Dzisiaj przeczytano
 56192 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Norton Ghost - jak podziałać?? Proszę o w miarę szybką podpowiedź! , Coyote 14/05/03 21:33
Hej. Właśnie zainstalowałem sobie świeżutki system, wszystkie potrzebne aplikacje (oprócz tych dużych jak Office, NSW) i chcę sobie zrobić, żebym mógł taki stan szybko przywrócić (najlepiej z płyt). Co mam w tym kierunku uczynić? Czy ktoś byłby tak uprzejmy i napisał mi tak z grubsza jakie opcje mam powybierać, żeby sobie to zapisać na płytki (im mniej tym lepiej). Aha - najlepiej, żeby było jak najwygodniej przywrócić potem system czyli np. bootowalne czy co tam się da. Z góry dzięki! Pozdrówka!

Do J23: Buziaki dla Ciebie, Misiu! :*

>>GG 1650565<<

  1. pytanie , _DL_ 14/05/03 21:41
    a jaki to system... inaczej trzeba sie zachowac przy xp a inaczej przy 98/me

    ogolnie tak... musisz przygotowac dyskietke z ghostem...

    odpalasz kompa z dyskietki ... pozniej partition to image wyznacz partycje ktora chcesz skompresowac (przy xp przydalo by sie zgrac jeszcze boot sector) wskazac plik gdzie to ma byc nagrane (koniecznie inna partycja FAT32- najszybciej na inny dysk) wybierasz stopien komprecji i jazda...

    a jeszcze jedno najlepiej wystartuj z dyskietki systemowej 98 i odpal smartdrive dopiero pozniej ghosta znacznie przyspieszy to operacjie... ewentualnie mozna tez kompresowac z poziomu win98 po prostu odpalajac tam ghosta... ale pamietaj zeby podczas kompresji nic absolutnie nie robic w systemie...

    1. odpowiedź... , Coyote 14/05/03 21:46
      ....system to XP. I jeszcze jeden haczyk - nie mam flopa więc trzeba się jakoś obyć bez tego.

      Do J23: Buziaki dla Ciebie, Misiu! :*

      >>GG 1650565<<

      1. Jak masz... , Slawoj 14/05/03 21:50
        ...nagrywarkę to płytę bootowalną.

        1. mam tylko jak? , Coyote 14/05/03 22:28
          j.w.

          Do J23: Buziaki dla Ciebie, Misiu! :*

          >>GG 1650565<<

          1. Odp , Slawoj 15/05/03 00:47
            Wysłałem Ci na maila obraz płytki bootowalnej - wypal i gotowe.

  2. hmmmm.... , Coyote 15/05/03 10:26
    dzięki, a to jest boot samego ghosta tak? a muszę mieć go jeszcze zainstalowanego dodatkowo? Pod dosem nie da się nagrać tej płytki, nie? Wiesz co... Może wpadłbyś na GG kiedyś: 1650565 (jestem cały czas). Pozdro!

    Do J23: Buziaki dla Ciebie, Misiu! :*

    >>GG 1650565<<

    1. Miało być pod SLAWOJEM!! :) , Coyote 15/05/03 10:31
      j.w.

      Do J23: Buziaki dla Ciebie, Misiu! :*

      >>GG 1650565<<

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL