Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowo¶ci
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Menah 19:30
 » emigrus 19:28
 » cVas 19:27
 » zibi13 19:14
 » Zibi 19:11
 » dugi 19:04
 » GLI 18:49
 » ngP 18:48
 » PeKa 18:35
 » rooter666 18:26
 » KHot 18:22
 » Sherif 18:21
 » Hitman 18:20
 » Rafael_3D 18:11
 » acd 18:11
 » hokr 17:42
 » malyy 17:39
 » DYD 17:36
 » wrrr 17:34
 » DJopek 17:28

 Dzisiaj przeczytano
 59355 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
wł±czone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O ¦ Ć
    

jaki¶ czas temu było tu co¶ o sterownikach do sb live nowych jaki¶ , blimek 15/05/03 08:48
nie moge w archiwum normalnie tego znalezdz, czy te stery leza na www.creative.com czy jak prosze o podanie linku :)

twojepc - forum ¶wiatopogl±dowych ekspertów

  1. moze chodzi ci o to , w1lko 15/05/03 09:06
    http://www3.telus.net/henryho/sblive2audigy/

  2. czy to prawda ze robi± one , blimek 15/05/03 09:42
    z sb live Audigi 2 ??

    twojepc - forum ¶wiatopogl±dowych ekspertów

    1. Oczywi¶cie, że NIE , Shadow1 15/05/03 09:46
      Poprostu umożliwiaj± zainstalowanie wszystkich narzędzi z SB Audigy dzięki temu, że zostaje zmieniona nazwa sterownika i karta jest rozpoznawana jako SB Audigy.

      I WANT TO BELIEVE

  3. a jaka¶ różnica w dzwieku jest , blimek 15/05/03 09:54
    na tych sterowniczkach ?

    twojepc - forum ¶wiatopogl±dowych ekspertów

    1. imho nie ma roznicy , tytan 15/05/03 11:06
      jedyna zmiana to ladniejsze menu, kilka nowych opcji oraz audig'owy player - nastepca Play Center3. Wedlug mnie nie warto bawic sie w instalacje tych driverow.
      Jezeli chodzi o inne sterowniki to istnieja jeszcze stety KX project. Poprawiaja one jakosc dzwieku, jednak nie obsluguja EAX oraz na niektorych OS'ach sprawiaja poroblemu. Jezeli bardzo zalezy Ci na jakosci dzwieku to polecam wlasnie te kxproject.
      Istnieja rowniez stery od Copmaqa, jednak nie wiem o nich zbyt duzo - odsylam do archiwum - temat byl juz poruszany klikakrotnie.

      --
      "Wci±ż w pogoni za lepszej jako¶ci
      życiem..."

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL