Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Menah 19:30
 » emigrus 19:28
 » cVas 19:27
 » zibi13 19:14
 » Zibi 19:11
 » dugi 19:04
 » GLI 18:49
 » ngP 18:48
 » PeKa 18:35
 » rooter666 18:26
 » KHot 18:22
 » Sherif 18:21
 » Hitman 18:20
 » Rafael_3D 18:11
 » acd 18:11
 » hokr 17:42
 » malyy 17:39
 » DYD 17:36
 » wrrr 17:34
 » DJopek 17:28

 Dzisiaj przeczytano
 59099 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

DVD stacjonarne z Dvix- Pytanie , PaWiAn 15/05/03 09:47
Znalazłem za 1000 zł DVD stacjonarne firmy Elta (co to jest?) które czyta płyty CD, CDR, CDRW, DVD, DVD-R i DVD-RW zapisane w formatach AUDIO, MP3, JPG, VCD, SVCD, AVI ISO XXXX (jakieś cyferki) i DVIX 4.02 lub wyższym. I tu moje pytanko, czy ktoś miał doczynienia ze stacjonarnym DVD które obsługuje Dvix-a. Czy to jest praktyka, czy też teoria? I jak to się faktycznie sprawdza. Żeby zaraz nie było, że będzie działał 1 film na 50 bo coś mu nie będzie pasowało, że obraz albo fonia jest nie tak zakodowana niż DVD by sobie życzyło i czy czytają napisy zapisane w osobnych plikach?

  1. radziłbym dużą ostrożność , aras-n 15/05/03 10:15
    Elta nie należy do liderów :))) ... sprzedają najtańszy chłam w Makro itp. a wiem że prace nad odtwarzaczami stacjonarnymi trwają .... i nikt z wielkich nie sprzedaje takich użądzeń ... oczywiście może to być spowodowanie "pirackimi" korzeniami divx'a
    ja bez sprawdzenia płyty w sklepie nie odważyłbym się tego kupić :)))

  2. Przede wszystkim sprawdź, czy obsługuje napisy. , Dexter 15/05/03 10:18
    http://www.elta.de/...ikel1=8882&x=73&y=23

    Komisarz, Blimek, Bart - nie odpowiadajcie w wątkach, które zakładam.
    Odpowiedzi oleję.
    THX!

  3. odradzam te firme , tytan 15/05/03 10:53
    za 1000zl kupisz odtwarzacz renomowanego producenta, a nie low-endowej elty. Moja siostra ma ich radiobudzik i delikatnie mowiac nie jest zadowolona. Co do divx'a to nie podniecalbym sie narazie mozliwoscia ich ogladania na odtwarzaczu dvd, prace nad tym trwaja i jak narazie jest tylko kilka (chyba prototypowych) playerow, potrafiacych robic cos takiego.

    --
    "Wciąż w pogoni za lepszej jakości
    życiem..."

  4. Elta to była bardzo dobra niemiecka firma , zartie 15/05/03 11:19
    Niestety ktoś wykupił prawa do nazwy i przykleja ją na czym się da - patrz Elemis, a obawiam się, że niedługo także Grundig :.-(

    Gdybym dostawał złotówkę za każde przekleństwo pod adresem Microsoftu już dawno byłbym milionerem

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL