Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 21:07
 » P@blo 20:56
 » Venom79 20:48
 » rooter666 20:41
 » Kenny 20:39
 » Robek 20:31
 » mnih 20:18
 » Wolf 20:03
 » MARtiuS 20:02
 » dugi 19:59
 » ngP 19:55
 » luzak2363 19:40
 » Menah 19:30
 » emigrus 19:28
 » zibi13 19:14
 » Zibi 19:11
 » GLI 18:49
 » PeKa 18:35
 » KHot 18:22
 » Sherif 18:21

 Dzisiaj przeczytano
 62852 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

brightness monitora + Radek - problem , MayheM 15/05/03 17:08
mam Herca FDX i monitor Hyundai Q790, i brightness musialem ustawic na 0, zeby czern byla czernia a nie odcieniem szarosci. Czy to normalne?? (Contrast mam na 75). Bo cosik mi to nie pasuje...
Pozd

  1. Ja mam Q770 , ReeX 15/05/03 21:13
    i podobny efekt. Z tym, ze mam S3Savage4 (B=0, C=85 ale czarny i tak nie jest czarny). Wczesniej mialem Daewoo 14 i wsio chodzilo OK, a po podlaczeniu H-Q770 monitor nie chcial "wstac". Pomoglo przestawienie zworki na karcie (bez opisu i w sumie to nie wiem od czego ona jest) i teraz monitor wstaje bez problemu. Wydaje mi sie, ze teraz idzie wyzsze napiecie z karty. Probowales na innej karcie?

  2. cos nie tak , glewik 15/05/03 22:31
    moja dziewczyna ma ten monitorek jak rowniez bawilem sie kilkoma w sklepach i nie mialy tej przypadlosci co ma twoj monitor.
    proponuje odwiedziny serwisu bo zdaje mi sie jako laikowi ze jest on tylko zle wyregulowany. a jesli ci nie przeszkada to ze masz brightness masz na maxa w dol to bym to olal bo jeszcze nie slyszalem o monitorku ktory z czasem swiec coraz jasniej, co najwyzej coraz ciemniej.
    a tak pozatym jesli kupiles niedawno ten monitor to radzil bym olac sytuacje bo mozliwe ze jeszcze sie pozadnie nie wygrzal.

    radzil bym takze sprawdzic ustawienia w sterownikach karty graficzne czy nie jst cos namieszane z jasnoscia itp. a najlepiej by bylo gdybys poszedl z monitorkiem do sasiada ktory ma inna karte graficzna.

    Pełnie bytu osiągniemy w nicości
    istenienia. /glewik

  3. no to ok , MayheM 16/05/03 08:12
    w sumie mi to nie przeszkadza, ale jak zacznie - to bede musial dryndac do serwisu... a 2 tyg. bez monita to masakra!
    dzieki, pozd

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL