poszukaj na , abes99 16/05/03 00:14 Jamie Mastaha (www.infojama.pl) - kiedys czytalem tam artykul na temat dzielenia lacza. Win2k pracowal jako router pod kontrola programu bodajze WinGate i byla opisana tam opcja przydzielania szerokosci pasma innym kompom. Ale niestety wiecej nie pamietam :(