Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » elliot_pl 22:40
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » cVas 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05
 » Markizy 22:05
 » Brauni 22:00
 » ToM78 21:56
 » maddog 21:56
 » szczebel 21:52
 » Zibi 21:49
 » P@blo 21:49
 » McMi21 21:33
 » Dexter 21:15
 » Venom79 20:48
 » Kenny 20:39
 » Robek 20:31
 » mnih 20:18

 Dzisiaj przeczytano
 65564 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

niby troche giełda, ale w sumie nie:) szukam radiatora [max. wysXszerXdlugość 20x50x50] , McKania 16/05/03 02:13
ew. może być troche mniejszy [zwłaszcza jak chodzi o wysokość:)] natomiast większy nie

wiem, że giełda jest od takich ogłoszeń, ale rozumiecie... [no mam nadzieję, że zrozumiecie :)]

jakby ktoś coś miał to niech wali na priv i przygotuje się na to, że odpowiedzi zbyt szybko nie uzyska [3-4 dni] bo nie mam obecnie netu


pozdrawiam

Kania

config: skóra, fura i coreDuo ;)

  1. nierozumiemy , Zryty_Berecik 16/05/03 09:04
    #$@^%&%*&* to nie jest gielda !!!!
    :PPPP zartuje
    tez szukam czegośal raczej 20x20x20 ( mm )
    zeby zalozyc na sb live bosie strasznie grzeje

  2. dobrze napisales - to nie gielda , tytan 16/05/03 10:10
    imho post nie na miejscu.

    --
    "Wciąż w pogoni za lepszej jakości
    życiem..."

  3. a może , Chrisu 16/05/03 11:18
    taki na "stare" celk by pasował?

    /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

  4. panowie Zryty i McKania na giełde elektroniczna w dwuszerego biegiiiiiiemm marsz , Thadeus 16/05/03 18:21
    :) ewentualnie skiknijcie do elektroników na teczowa, pomorska, dworcowa(twu) i wyszynskiego (jjak asem jedziecie to koło iasta wysiadacie i cofacie sie po prawej stronie uliczka powinien byc na rogu tuz kolo gospodarstwa domowego - sklepik sie KRAM nzaywa)

    Kupic radiatorek i brzeszczocik - zig zig zig i mamy na wymiar (chyba ze akurat beda idealne :)

    ...

  5. wszystko jest OK , Zryty_Berecik 16/05/03 19:07
    tadziu
    ale bylem w axelu i nie maja tasmy dwustronnie klejacej termoprzewodzacej :)
    radiator moge sobie zrobic na sb live z 1/4 radiatora z celka :)

    1. a sprobuj jutro na gieldzie elektronicznej moze beda mieli , Thadeus 17/05/03 00:19
      ewentualnie to w kramie na rogu wyszynskiego - a jak nie to jeszcze poltronik powinien dac rade a jak nie to online. al wydaje mi sie ze lepszy był by klej termoprzewodzacy dwuskladnikowy termopoxa or sth. Tasma chyba jet gorsza znacznie

      ...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL