Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » elliot_pl 22:40
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » cVas 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05
 » Markizy 22:05
 » Brauni 22:00
 » ToM78 21:56
 » maddog 21:56
 » szczebel 21:52
 » Zibi 21:49
 » P@blo 21:49
 » McMi21 21:33
 » Dexter 21:15
 » Venom79 20:48
 » Kenny 20:39
 » Robek 20:31
 » mnih 20:18

 Dzisiaj przeczytano
 65577 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Soltek FRN2 miało być tak pięknie , robo1007 16/05/03 09:31
to mniało być panaceum na wszystko
vortex i radek śmigaja bez problemu pod linusiem

a po włożeniu avermedia TV Phone 98 płyta wogóle nie wstaje
albo mam wybitnego pecha do płyt Solteka
abo tuner jest uszkodzony ale dlaczego śmiga na intelu i VIA??
zdurnowacieje - czy nowszy bios poprawia obsługę pci??
kręci się też narazie średnio - ale nie miałem czasu popracować - nawet nie postawiłem windy bo mnie ten tuner gryzie

A7N8X AXP 1466@2222 FSB 386 :),
radek 8500 HIS 2x256 Twinmos
MTec, Vortex2, Voodoo2,

  1. rozumiem że.... , carlosA 16/05/03 10:06
    wkładałeś go w różne sloty ??

    #whatever

  2. we wszystkie , robo1007 16/05/03 18:04
    oprócz AGP
    jak wściekły
    proc pamięć i grafa nie kręcone
    wkładam tunera samego z grafą power i czarny ekran
    pod soltekiem 75 KAV wieszał mi windowsa i linuksa
    a tutaj nawet nie ma postscreena
    co za holera??
    czyżby nVidia zupełnie inaczej rozwiązała PCI niż intel i VIA
    pomóżcie mnie

    A7N8X AXP 1466@2222 FSB 386 :),
    radek 8500 HIS 2x256 Twinmos
    MTec, Vortex2, Voodoo2,

    1. może , GULIwer 20/05/03 19:46
      Soltek znowu dał d**y napisz do nich maila może cos odpowiedzą

      I'm only noise on wires

      1. aha , GULIwer 20/05/03 19:50
        też mam KAV i paru dziwacznych uchybień w nim znalazłem. jak działanie teac x40 czy zrąbany SMBus (wieszją sie prawie wszytkie progrmy do sczytywania temp i napięć)
        Płyta byłaby super ale takie pierdóły naprawde psują całość i moze Soltek znowu wypuścił mo'bo jak KAV

        I'm only noise on wires

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL