Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Flo 22:43
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » cVas 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05
 » Markizy 22:05
 » Brauni 22:00
 » ToM78 21:56
 » maddog 21:56
 » szczebel 21:52
 » Zibi 21:49
 » P@blo 21:49
 » McMi21 21:33
 » Dexter 21:15
 » Venom79 20:48
 » Kenny 20:39
 » Robek 20:31

 Dzisiaj przeczytano
 65745 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

nowe Detonatory 44.03 ,yeah! , rulz 16/05/03 09:44
Może wzrostu wydajności w normalnych testach nie widać ,ale wystarczy zapuścić TOCA RD w anizo x8 i fsaa x 4 (gf4ti4200) i stwierdzić ,że przy full detalach z blurem ta gra chodzi płynnie !! CZAD!!! BRAWO NVIDIA!!
  1. w koncu temu maja sluzyc nowe sterowniki , tytan 16/05/03 09:47
    maja poprawiac wydajnosc i usuwac wczesniej zauwazone bledy.

    --
    "Wciąż w pogoni za lepszej jakości
    życiem..."

  2. chyba się nie zrozumieliśmy , rulz 16/05/03 09:53
    Właśnie padł mit o wyższości kart ATI w anizo i fsaa ... Nvidia RULEZ!!

  3. badz ostrozny z switowaniem , tytan 16/05/03 10:02
    Ati niedlugo rowniez wypusci nowe stery i w ten sposob moze wrocic na pozycje lidera, jezeli chodzi o anizo i fsaa.

    --
    "Wciąż w pogoni za lepszej jakości
    życiem..."

  4. hihi , ViS 16/05/03 10:13
    "Delivers an incredible 30% increase in performance over previous Detonator 40 drivers"


    ciekawe jak to sie odnosi do mojego starego gf2mx :)))

    I will not buy this record - it is
    scratched.

    1. Albo do mojego GTSa:)) , slanter 16/05/03 10:21
      30.82 - to jest sterownik:)) pzdr

      owoc żywota twojego je ZUS

      1. a jednak ! , Auror 16/05/03 11:01
        wgrałem wczoraj najnowsze i w 3dMarku skoczyło o jakieś 200pkt. Nie wiem jak z grami - ale już wróciłem do 30.xx bo się coś boje tych nowych sterów...

        portnicki.com
        +++++++++++++
        portnicki@gmail.com

        1. a czego , Czarek 16/05/03 11:11
          ty sie w nich boisz :-) ??

          pierwsze slysze, zeby ktos sie bal sterow ;-)...

    2. Jak się dowiesz, to daj znać... , JE Jacaw 16/05/03 11:07
      ...bo też mam GF2MX. :-)

      Socjalizm to ustrój, który
      bohatersko walczy z problemami
      nieznanymi w innych ustrojach

  5. już wypuściło , rulz 16/05/03 10:16
    Nareszcie można sobie bez problemu pograć z fsaa x 4 i anizo x 8,przynajmniej u mnie :) Poprzednio w 3dm2k1 przy anizox8 miałem 4700 punktów ,teraz mam 7800 !!! TO JEST RÓŻNICA!

    1. Spoko. Czyżbyś na frazie , Michał R. 16/05/03 10:30
      nie udzielał się pod nickiem "ap3d"? :D

      1. Ups, kolega się przestraszył , Michał R. 16/05/03 13:25
        Hyhy :)

  6. moze to , Czarek 16/05/03 11:08
    ostudzi troche twoj entuzjazm :-P:

    http://www.extremetech.com/...,3973,1086025,00.asp

  7. a 3d? , MARC 16/05/03 13:11
    Jak dla mnie to nvidia mogla by w koncu wydac nowe sterowniki do okularkow 3d, bo te, ktore mozna znalesc sa naprawde stare i choc dzialaj, to by sie przydalo te dzialanie poprawic. I nie mysle tutaj o jakis specjalnych okularach, ale zwyklych czerwono-niebieskich, ktore i tak dostarczaj calkiem niezlych wynikow z udawaniem glebi.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL