Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » metacom 00:07
 » Bonifacyz 23:53
 » JE Jacaw 23:47
 » piszczyk 23:43
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » cVas 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05
 » Markizy 22:05

 Dzisiaj przeczytano
 319 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Office XP + Service pack... - problem z instalką service packa , fatal 16/05/03 14:42
Otóż mam office XP pl (w Wordzie wersja: 10.2627.2625) i nie mogę zainstalować ServicePacków, bo wywala mi, że instalator nie znalazł (określonej) wersji. O co tu chodzi, czyżby nie można instalować service packów z "updateowanych" wersji? Faktem jest, że serial number offica zainstalowanego u mnie zaczyna się od QTFQ7.......................

Nikt nie jest samotnym mając ......
gumową kaczuszkę ;)

  1. najpierw , Czarek 16/05/03 14:47
    instaluj sp1, potem sp2

    1. tylko jest hak.... , fatal 16/05/03 14:49
      Gdy instaluje SP1 to wywala komunukat, że nie może znaleźć produktu, czy cuś w tym stylu.... i instalator zakończyć chce pracę.

      Nikt nie jest samotnym mając ......
      gumową kaczuszkę ;)

  2. to to pewnie , Czarek 16/05/03 14:51
    masz wersje pre-release (pre-RTM) - jaka jest wersja accessa?

    1. oj... tera nie powiem, bo siedzę u qmpla i nie mam dostępu do swojego kompa , fatal 16/05/03 14:52
      więc nie powiem... Jak przyjadę na chatę to dopiero napiszę.

      Nikt nie jest samotnym mając ......
      gumową kaczuszkę ;)

      1. a powiedz jeszcze , Czarek 16/05/03 14:55
        jaki tam jest OS?

  3. aaa teraz dopiero zalapalem :) , Czarek 16/05/03 14:58
    "updateowana" wersja to znaczy kraknieta? jesli tak, to odinstaluj office'a, zainstaluj ponownie, i wtedy sp1+sp2, bez zadnego cracka (zreszta to i tak bez sensu, bo wtedy crack i tak nie bedzie dzialal - inne wersje plikow)

    1. oki.... zobaczymy, co da sie zrobić.... , fatal 16/05/03 15:00
      a tak a propos.... wersja systemu win98SE PL. A nie wystarczy wywalić pliku MSO.DLL? Bo tek mój krak tylko ten pliczek zhaczył?

      Nikt nie jest samotnym mając ......
      gumową kaczuszkę ;)

      1. ten plik , Czarek 16/05/03 15:07
        mso.dll to jest serce office'a, wiec nie przejdzie to, o czym piszesz :-))...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL