Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 00:10
 » metacom 00:07
 » Bonifacyz 23:53
 » JE Jacaw 23:47
 » piszczyk 23:43
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05
 » Markizy 22:05

 Dzisiaj przeczytano
 366 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Splinter cell - szukam pliku , zeb 16/05/03 18:05
Właśnie ściągnąłem tę gierkę, ale przy instalacji instalator zatrzymuje się, bo na żadnej z trzech płyt nie może znaleźć pliku data5.cab. Czy ktoś mógłby u siebie zobaczyć gdzie ten pliczek się znajduje i ile waży ? Z góry wielkie dzięki.

Zack

  1. dziwne mam splinter cella , Bojar 16/05/03 18:31
    i sprawdzilem nie ma u mnie takiego pliku jest data cab od 1 do 4 ale 5 nie ma a zainstalowaloa sie gra bez problemu.

    Lubię pracę. Praca mnie fascynuje.
    Mogę siedzieć i patrzeć na nią
    godzinami.

    1. Hmmm - no mnie też to dziwi , zeb 16/05/03 18:37
      dodatkowo kiedy gierka się instaluje to instaler prosi o ten plik z płyty 0.

      Mógłbyś mi podać rozmiary plików iso płyt tej gierki ?

      Zack

      1. wydaje mi sie, , Tummi 16/05/03 19:39
        ze ktos zle nagral ta plytke ;-)
        99% jestem pewien ;-)

        T.

        www.skocz.pl/uptime :D

        1. Na 100 % , Slawoj 16/05/03 19:42
          źle nagrana płytka. (pewnie clonem)

          1. Płyta nie jest nagrana montuję iso w DeamonTools , zeb 16/05/03 19:45
            j.w.

            Zack

            1. w tym układzie , Slawoj 16/05/03 19:50
              ściągnąłeś walniete iso. Nic z tym nie zrobisz - chyba że ściąganie od nowa ;(

              1. chyba, ze , Tummi 16/05/03 20:06
                pomoga opcje emulacji... jak nie, to iso do bani ;-(

                T.

                www.skocz.pl/uptime :D

                1. Opcje emulacji napewno , Slawoj 16/05/03 20:11
                  nie pomogą - zreszto przy gierce z crackiem nigdy nie mialy znaczenia.

              2. A jest jakaś możliwość sprawdzenia iso - jakieś sumy kontrolne czy co ? , zeb 16/05/03 20:15
                j.w.

                Zack

        2. No tak, tylko którą - trzech nie chce mi się ciągnąć od nowa :) , zeb 16/05/03 19:43
          j.w.

          Zack

          1. a na ktorej sie instalator za3muje? , Tummi 16/05/03 20:15
            jesli sciagales z jednego zrodla wszystkie moga byc do bani ;-(

            T.

            www.skocz.pl/uptime :D

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL