Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 00:10
 » metacom 00:07
 » Bonifacyz 23:53
 » JE Jacaw 23:47
 » piszczyk 23:43
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05
 » Markizy 22:05

 Dzisiaj przeczytano
 420 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Animatrix - qrcze - rozczarowanie dlugoscia , Tryna 16/05/03 23:46
Jesli odcinki nie beda swoja kontynuacja - to niestety calosc rozczarowuje, animacja - momentami niezla a momentami mierna - szczegolnie ruchy postaci podvzas walki - co bedzie dalej - zobaczymy

De Gustibus non Disputandum Est

  1. hehe, w tym samym momencie umiesciles posta :) , Cadd 16/05/03 23:48
    ale jestem troche innego zdania, no i noe maja byc tej dlugosci, ale w sumie niestety :(

    Nowy przedmiot w szkołach - "Sztuka
    zadawania pytań i szukania odpowiedzi w
    google"

  2. Ja mam odmienne zdanie ... , Shadow1 17/05/03 00:05
    Oglądnijcie sobie sceny z Matrix'a (film) generowane komputerowo np. gdy te roboty rozdzierają pancerz statku (pod koniec filmu) i stwierdzicie, że animacja jest bardzo podobna do tej w Animatrix'ie.

    A co do ruchów postaci - sam tytuł mówi, że to animacja i jeżeli ktoś oczekiwał filmu znaczy to tylko tyle, że nie rozumie tytułu :P

    I WANT TO BELIEVE

    1. Jak narazie wszystkie odcinki Animatrixa mi się podobały ;] , Shadow1 17/05/03 00:10
      Oczywiście jestem MEGA fanem i mam też wszystkie komiksy, które też są super :D

      I WANT TO BELIEVE

  3. zawiodłem sie ...... , Fantomas 17/05/03 00:33
    leciałem na ten film z odległej dzielnicy , po drodze w biegu
    nakupowałem piwa gdy sie zaczął zaczełem robić miejsce na
    zakupy (podpowiedz dla blondynek: poszedłem siusiu) gdy
    wyszedłem zobaczyłem wrzucającą panią list do skrzynki
    .. a potem ta pani umarła :(...... już kiedys raz też sie tak
    uszukałem ..... to chyba było jak przygotowywałem sie z kumplami na walke Gołoty :))))

    .... jezeli nie wyłapałes(aś)
    złosliwosci to przeczytaj raz
    jeszcze ...

    1. ała, ja bym sie zaplakal , Cadd 17/05/03 00:43
      tyle trudu dla zobaczenia ino "optymistycznego" konca :(
      czyzbys nie wiedzial ze to ma tyle trwac?

      Nowy przedmiot w szkołach - "Sztuka
      zadawania pytań i szukania odpowiedzi w
      google"

  4. Hej, jakie tam rozczarowanie... , Rhobaak 17/05/03 00:44
    ...nie wiem czego się spodziewaliście, ale przecież Animatrix miał być z założenia tylko pewnego rodzaju fanfiction. Co do "Final Flight of the Osiris" to IMHO kawałek dobrej animacji 3D, ale sama historia nie zachwyca. Najlepszym epizodem jest "Program", ew. "Beyond" i "Kid's Story".

    Kor2dual3,2hZ overkloc,4Gbit Ram
    G-forc 460 gietex,barakudy
    Children of Neostrada Association MVP

  5. mi się tam bardzo podobała animacja , Auror 17/05/03 01:00
    długości to się takiej mniej więcej spodziewałem szczerze mówiąc.

    Czy ktoś zwrócił uwagę jak genialnie zrobili oczy tym postaciom ??
    Przyjrzyjcie się ( jeżeli ktoś ma na dysku ) zwłaszcza ruch gałek ocznych ludzi którzy sterowali tym statkiem - podwładnych, którym murzyn wydawał rozkazy. No po prostu mistrzostwo świata. W końcu obejrzałem jakąś animację, w której naturalnie odwzorowali gały !!

    a poza tym cała historyjka w "Ostatnim locie Ozyrysa" bardzo mi się podobała. Poza tym tyłek tej panny w czasie walki !! :))) miooodzio ! :D

    portnicki.com
    +++++++++++++
    portnicki@gmail.com

    1. ano, przez chwile mi tez mignela taka galka , Cadd 17/05/03 02:19
      laseczka super (tym bardziej ze azjatka:)

      hehe, te napisy na dole dobre,z e to nie ma nic wspolnego z fabula matrixa2, ale dzieki temu filmowi mozemy sobie uswiadomic z jakim ogromem robotow bedzie musial walczyc Neo :)

      Nowy przedmiot w szkołach - "Sztuka
      zadawania pytań i szukania odpowiedzi w
      google"

  6. niedlugo mam dostac 1.5h animatrixa... , _DL_ 17/05/03 11:34
    kompilacjia wszystkich odcinkow... jak dostane przekonam sie cyz to nie jakas bajka... choc jest to wielce prawdopodobne...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL