Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 01:26
 » wrrr 00:38
 » piszczyk 00:16
 » Bonifacyz 00:15
 » metacom 00:07
 » JE Jacaw 23:47
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05

 Dzisiaj przeczytano
 3991 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

nieudany update BIOSu , Darek 17/05/03 00:22
po nieudanym update BIOSu wyskakuje mi zeby wlozyc dyskietke... gdy wkladam dyskietke z systemem to sie wszystko ladnie uruchamia ale gdy chce nagrac BIOS program flashujacy nie wykrywa kosci - co robic?? Macie jakies pomysly??

  1. programator , Zryty_Berecik 17/05/03 00:29
    j.w ???????????

  2. a bios zliczas pamiec itd ?? , glewik 17/05/03 07:04
    j.w.

    Pełnie bytu osiągniemy w nicości
    istenienia. /glewik

  3. poczytaj sobie , glewik 17/05/03 07:05
    http://www.bios.pnet.pl/
    http://www.technik.swiebodzin.pl/bios/

    Pełnie bytu osiągniemy w nicości
    istenienia. /glewik

  4. i samo zaczelo dzialac , Darek 17/05/03 09:04
    postalo cala noc i jakos dziala... a raczej dzialalo bo po kilku minutach znowu przestalo - ale w tym czasie zdazylem ponownie wgrac BIOS - wydaje mi sie ze skoro dziala to BIOS jest dobry - moga sie robic takie dziwne rzeczy przez RAM??

    1. moga:) , Ranx 17/05/03 10:27
      jak masz 2 kosci zobacz na jednej.. czasem dziala lepiej..
      potem dopiero 2...
      a w ogole to goldmemory albo inny program do testu pamieci sie klania:)

      o roztramtajdany charkopryszczańcu...

    2. a to nie bateryjka na mobo przypadkiem? , Tummi 17/05/03 12:14
      bo to dzialanie po 'odstaniu' wkazuje wlasnie na nia... ew. na jakis inny, szybko przegrzewajacy sie element kompa... radiator naprocku dobrze lezy? Wentyl sie kreci?

      T.

      www.skocz.pl/uptime :D

      1. to raczej nic nie ma wspolnego , Darek 17/05/03 19:44
        bo jakby bateryjka nie trzymala to by nie pamietal ustawien ale by sie normalnie uruchamial...

  5. a to wszystko przez RAM , Darek 18/05/03 21:20
    jw...

  6. poczytaj moj post , mel2 18/05/03 23:23
    slowo kluczowe - wezyk bueheheeheh

    Don't lose your head,
    There can be only one.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL