Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 01:26
 » wrrr 00:38
 » piszczyk 00:16
 » Bonifacyz 00:15
 » metacom 00:07
 » JE Jacaw 23:47
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05

 Dzisiaj przeczytano
 3922 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Dziwne problemy z WinXP , Winter 17/05/03 07:39
Witam

Wczoraj po dostaniu nowego procka, wentylka do niego (2400rpm) CoolerMastera i zasilacza Qteca 400W Dual FAN GOLD i jeszcze obudowy Codegena która się świeci mam kilka pytań:

1. Możecie podać mi stronę Codegena, ponieważ chce zobaczyć które kabelki służą do podłączania światła na obudowie, coś w stylu neonu
2. Zauważyłem bardzo dziwne zjawisko, nieco mnie to zmartwiło, stary dzisiaj mi zwrócił uwagę że komp ładuje się o 30 sekund dłużej (WinXP), poprzednio na Duronku 1 GHz wszystko chodziło szybciutko - przynajmniej się ładował. Wszystko wraca do normy po załadowaniu systemu, w grach świetnie chodzi, w benchmarkach też, nie wiem co jest grane - liczyłem czas, od włączenia kompa do załadowania wszystkiego mija prawie 1.30 min.

O podkręcanie nie będę was pytał bo z tym nie mam problemów

P.S: Dodam jeszcze, że mam zainstalowanego SP1 dla WinXP, coś mi się widzi że to ten słynny problem w którym Winda znacznie zwalnia, jest jakiś patch na to podobno ale Microsoft tego nie udostępnia, lecz tylko udostępnia na infolinii
może ktoś mi takowego przesłać na maila?

  1. spróbuj , Darek K. 17/05/03 08:11
    ad1. http://www.codegen.pl/
    ad2. BootVis

    Everything that has a beginning has an end

  2. moja konfiguracja :-) , Winter 17/05/03 08:50
    AMD Athlon XP 1700+ (0.13) - AXDA1700DUT3C, JIUHB 0312XPGW
    EPoX 8K9AI
    256 DDR RAM
    Gainward PP! Ultra/650 64 DDR (3.5ns)
    Seagate 60 GB Barracuda IV
    Sound Blaster Live! 5.1
    LG FLATRON 775FT"
    LG 16x/10x/40x
    Q-Tec 400 W

  3. Zainstaluj Bootvisa , DJopek 17/05/03 09:17
    i sprawdź co powoduje że system dłużej się ładuje (będą tam pokazane czasy ładowania każdego elementu), później pozwól zoptymalizować start systemu i być może się poprawi.

    Programik jest tutaj: http://www.microsoft.com/.../fastboot/bootvis.mspx

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL