Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 01:26
 » wrrr 00:38
 » piszczyk 00:16
 » Bonifacyz 00:15
 » metacom 00:07
 » JE Jacaw 23:47
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05

 Dzisiaj przeczytano
 4039 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Monitor GoldStar (LG) Studioworks 44m padł. Czy da się niedrogo naprawić? , Chrisu 17/05/03 14:06
wiem że cena tego monitora to około 100 zł, ale zawsze może się przydać.
Co się stało? Nie wiem ;). Wczoraj włączyłem go i coś w nim RAZ strzeliło, ale chodził dalej. Po jakimś czasie wyłaczyłem i po kilku godzinach ponownie właczyłem. Monitor zaczął strzelać jakby ktoś spawał łukiem elektrycznym, a na kinolu widać tylko pojawiające się okrągłe plamy.
Rozkręciłem go, ale nic w nim nawet nie śmierdzi, nie mówiąc już o spaleniu czy choćby odymieniu...
Czy ktoś z Was ma pomysł co mogło w nim pójść?
Ile może kosztować ew naprawa (a dokładniej części - nie w serwisie bo się nie opłaca) u jakiegos znajomego ?

/// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

  1. powiem tak , Venom79 17/05/03 14:48
    o ile dobrze mi wiadomo, to takie objawy oznaczaja koszt naprawy rzedu 100zl lub wiecej

    wiec sie raczej nie oplaca naprawiac

    Lewy pas to nie kółko różańcowe.

  2. ._. , GregorP-Redakcja 17/05/03 15:01
    Cewki odchylania może się sypnęły..
    Albo płytki konwergencji, choć może też być cuś z działem, ale
    wtedy cackanie się z tym nie będzie mieć sensu..

    Sprawdź u siakiegoś znajomego elektronika..
    Ale naprawa jest nieopłacalna IMO (o ile w ogóle możliwa..)..

    ..No tears to cry, no feelings left,
    this species has amused itself to
    death....

  3. i moj LG tak strzelal , Dhoine 17/05/03 18:55
    az w koncu strzelil raz glosno i zgasl - na zawsze.
    Koszty naprawy 300-400PLN. W tak 'pieknych' okolicznosciach przyrody za 800pln kupilem nowa 17''.

  4. wiem juz co zrobię... , Chrisu 17/05/03 23:01
    gość ściągający używane monitory z zachodu zaproponował mi za 200 zł 17'' jaką tylko zapragnę ( z tych co będzie miał ;) ). Monitor ten miałem w domu, teraz siedzę na HP chyba z 15 lat o obrazie szerokości 5/6 kineskopu i "powalającej" jasności. Aha rozdzielczość 640x480@60Hz ;). Ale lepszy rydz niż nic ;)
    No i będzie siedemnastka w domu ;)

    /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

  5. A mój LG tak strzelał i strzelał... , exmac 19/05/03 11:02
    aż zadzwoniłem do serwisu, żeby go sobie zabrali. Nie mogli przyjechać, bo coś tam. Nie chciało mi się jeździć samemu, więc został, ale tak się przestraszył, że przestał juz strzelać (odpukać :)).

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL