Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 01:26
 » wrrr 00:38
 » piszczyk 00:16
 » Bonifacyz 00:15
 » metacom 00:07
 » JE Jacaw 23:47
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05

 Dzisiaj przeczytano
 3816 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Argh, "zepsuty" AVI , Soulburner 17/05/03 14:46
Ściągnałem sobie teaser Half-Life 2 z games.tiscali.cz i... filmik idzie kilka sekund, zatrzymuje się i słychać tylko muzyczkę... Please help! Filmik skompresowany jest DivX'em 4.12

You must gather your party before
venturing forth.

  1. ... , Shadow1 17/05/03 14:58
    Otwótrz ten filmik VirtualDub'em i skompresuje jeszcze raz, powinno naprawić błędy.

    I WANT TO BELIEVE

    1. Nie daje rady :( , Soulburner 17/05/03 15:03
      Puszczenie filmu w VirtualDib'ie jak i ponowne skompresowanie nic nie dało... Co może być tego przyczyną? To już trzeci ściągnięty filmik z takim 'czymś'...

      You must gather your party before
      venturing forth.

  2. taaa.... /poprawiam posta/ , Tummi 17/05/03 15:12
    ...otworz w NanDUBie ten plik, zobacz, czy sie otworzy wogole ;-)
    Jesli tak - kliknij Video|Frame Rate - zobacz, czy wartosc no change jest rowna wartosci change to video and audio duration match. Jesli jest diametralnie rozna, tzn. ze sciagnales malo obrazu a duzo dzwieku... Zdarza sie ;-)
    Jesli tam jest wszystko w porzadku, to sproobuj instalnac ffdshow i przez niego odkodowywac strumien avi

    T.

    www.skocz.pl/uptime :D

    1. Heh , Soulburner 17/05/03 15:26
      wartości te różnią się, ale nieznacznie (1 fps). Zastanawiam się, czy ponowne ściągnięcie pliku pomoże? Ściągałem przez DAP'a 5.3, plik był spakowany ZIP'em (brak błędów w archiwum) - może trza ściągnąć bez 'dopalacza', czy cóś?

      You must gather your party before
      venturing forth.

      1. 1fps to duzo... , Tummi 17/05/03 15:41
        ...po 1000 klatek (40 sek filmu przy 25fps) dzwiek rozjezdza sie z obrazem o 1 sekunde - jest to okropnie widoczne i przeszkadza, jesli w filmie sa dialogi, albo odglosy strzelajacej broni.

        Ale 1fps roznicy nie powinien spowodowac az takiego rozstrzalu przy otwarzaniu, jaki opisujesz... Sprobuj dac audio|none i video|direct stream copy i zapisz sam obraz - zobacz, ile go bedzie, potem zgraj sama sciezke dzwiekowa, dodaj sobie wartosci i bedziesz wiedzial, czy plik jest uszkodzony, czy sciagnal sie zle... jak suma audio+video bedzie rozna od pliku avi tzn. ze gdzies jest blad, ktorego *Dub nie potrafi przeskoczyc, a tym bardziej nie przeskocza go plajerki.

        T.

        www.skocz.pl/uptime :D

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL