Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 01:26
 » wrrr 00:38
 » piszczyk 00:16
 » Bonifacyz 00:15
 » metacom 00:07
 » JE Jacaw 23:47
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05

 Dzisiaj przeczytano
 4089 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

emulator lpt>>>com i mp3 , biEski 17/05/03 15:30
wiem ze bylo to pytanie do archiwum zagladalem ale nikt na nie nieodpowiedzial :>
a mnie osobiscie intersuje to bardzo czy jest cus takiego zeby lpt widzialo jako coma w systemie
mam sl45i i mnie to troche wkurza ze musze czekac 40 min aby zaladowac 4 mb :-(

no i moze ktos poleci jakis dobry encoder do mp3 chodzi gownie o wielkosc pliku

dzieki
pozdrufka dla calego boarda

  1. z tego co mi wiadomo , no13 17/05/03 15:36
    to podłączenie telefonu do innego portu nic nie da... bo telefon poprostu nie jest przygotowany na przesyl danych z większą prędkością (jakoś tak :-))) mogę sie mylić)

    Iron Maiden

  2. ano, widziałem ten telefon (i to z bardzo bliska ;) ) , Master/Pentium 17/05/03 15:51
    max przez IRDA to 115 kb , ale max przez COM to 19200. W tym momencie mi się nóż w kieszeni otwiera :(, niestety - takie są prawa maketingu. Ogółem uważam ten telefon za "wynalazek", wiele rzeczy w nim wymaga dopracowania.

    Nie ma tego złego , co by się w gorsze
    obrócić nie mogło - jak nie wierzysz
    włącz komputer :-)

  3. ciekawe , biEski 17/05/03 19:04
    bardzo ciekawe jest to co mowicie tylko nie wiem po co siemens sprzedaje kable do podlaczania tego telefonu pod usb http://www.sklep.erd.pl/
    wiec to raczej nie jest ograniczenie telefonu:-)
    pokombinuje jeszcze jakos :-)
    jak cos wymysle podziele sie wrazeniami

    1. to mam na myśli mówiąc a marketingu , Master/Pentium 17/05/03 19:22
      przecież widać , że ograniczenie jest sztuczne. On przesyła dane dużo WOLNIEJ niż COM pozwala. I robi to specjalnie.

      Nie ma tego złego , co by się w gorsze
      obrócić nie mogło - jak nie wierzysz
      włącz komputer :-)

    2. to kombinuj sobie... , XTC 17/05/03 22:21
      i pomyśl o laptopach które czasem nie mają irdy /prawda Brauni? - travelmate jakiś shit straszny :)/ ...czasem nie mają nawet COM'a ... i co wtedy? /leć do biedronki - po kabel USB/
      nie przeskoczysz tego co napisałem niżej...

      Linux

  4. A może przez IrDę? , PKort 17/05/03 21:41
    będziesz miał większy transfer.

    Heavy Metal or no metal at all
    whimps and posers - Leave the Hall !!

    1. przez IRDA te fony... , XTC 17/05/03 22:19
      obsługują 9600 ...
      po RS max 19200 ...
      jedyna rada dokupić czytnik MMC/SD na allegro kosztuje 76zł...

      Linux

  5. no dzieki za wszystko , biEski 17/05/03 22:34
    ale myslalem ze jakims tanim sposobem chciaz troche przyspiesze to cos a tu bez czytnika nie da rady :-(
    dzieki

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL