Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 01:26
 » wrrr 00:38
 » piszczyk 00:16
 » Bonifacyz 00:15
 » metacom 00:07
 » JE Jacaw 23:47
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05

 Dzisiaj przeczytano
 3804 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

uszkodzony zip grrrrr , RaPToRR 17/05/03 16:20
mam cd z filmem, który niestety został też dodatkowo skompresowany zipem. Na HDD kopiuje się bez problemu. Winrar 3.1 otwiera tego zipa, ale wyciągnąć film z niego się nie daje "! C:\ATI\Edi.zip: Either multipart or corrupt ZIP archive
"
Ten zip napewno nie jest pocięty i zajmuje 700MB
Repair archive też nie działa... any idea?

http://www.krzysztofwasko.pl

  1. a probowales , Tummi 17/05/03 16:30
    rozpakowac z plyty?

    wydaje mi sie, ze: 1. ktos mial uszkodzona tasme/za goracy czipset i w trakcie przesylu pliku z hdd do nagrywarki powstaly bledy, 2. plytce 'sie padlo', a mechanizm crc czytnika blednie naprawia plik...

    A moze psrobuj jeszcze WinZIPem albo WinACE'm? A noz, widelec...


    Osobne zagadnienie to pakowanie avi do zipa :>> Za to ostrego zjeba ktos powinien dostac ;-)

    T.

    www.skocz.pl/uptime :D

    1. a więc , RaPToRR 17/05/03 17:31
      Winzip wogóle nie otwiera pliku...
      Z płyty też się nie da rozpakować.
      Co ciekawe cd ten mam od qmpla qmpla i on mówi, że ktoś dał rade to odtworzyć ;D
      Cholera fajny film nooo... tak blisko a tak daleko oglądnięcia ;)
      More idea?

      http://www.krzysztofwasko.pl

  2. mi to wygląda na podzielony plik , Master/Pentium 17/05/03 18:04
    bo w dokładną zbieżność długości pliku nie wierzę. Film miał nieco ponad 700 MB i jakich jeleń pewnie pociął go po 700 MB. Dorwij mądrego co to zrobił (albo chociaż tego co to PODOBNO obejrzał) i walcz :)

    Nie ma tego złego , co by się w gorsze
    obrócić nie mogło - jak nie wierzysz
    włącz komputer :-)

  3. ACDSee , GULIwer 21/05/03 14:53
    dziwne to ale działa i wyłacz podgląda avi bo ci ACDSee zwiśnie ale ja kiedys jak nie mogłem z archiwum z komiksem wyciągnać jednego jpg bo był zwalony i ani WinRAR ani zip nie dał rady tak ACDSee se wizałem ctrl+C wyszedłem z archiwum ctrl+V i plik jest z błedem ale jest :)

    I'm only noise on wires

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL