Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 01:26
 » wrrr 00:38
 » piszczyk 00:16
 » Bonifacyz 00:15
 » metacom 00:07
 » JE Jacaw 23:47
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05

 Dzisiaj przeczytano
 3787 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

czy to warte jest grzechu? , Kaszpirowski 17/05/03 16:47
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=13059549

bo jak mam dać 200 zł za blaszane pudło to nie dam.

|Gigabyte GA7vrxp|LCD150s-Philips|
|Gigabyte rOdeon 9000Pro|
|Athlon1700/2400xp|WaterCooling|

  1. uwierz mi, ze dobry zasilacz , NimnuL-Redakcja 17/05/03 16:52
    i 500zl w niektorych wypadkach jest wart ceny ...

    IMHO cos tanio jak na te osiągi ... ja bym sie nie pakowal .

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

    1. ajjj , NimnuL-Redakcja 17/05/03 16:53
      porąbało mi sie ;) zle spojzalem ... za duzo stron mam otwartych ... IMHO to zwykly zasilacz o zwyklych parametrach ... raczej nie wart ceny ... lepiej nowy za nieco wyzsza cene ...

      Gdyby nie wymyślono elektryczności,
      siedziałbym przed komputerem przy
      świeczkach.

  2. slaba ta zasilka... , Tummi 17/05/03 16:58
    ...moje 300W feele:

    +3.3V - 14A
    +5V - 25A
    +12V - 10A
    -5V - +0.5A
    -12V - 0.8A
    +5Vsb - 2A

    T.

    www.skocz.pl/uptime :D

  3. heh jesli ma taki talent do , Wasabi 17/05/03 17:16
    elektryki / elektroniki jak do fotografowania
    to ja bym nawet nie kupil od goscia
    mlotka ;] z onawy ze jeste popsuty ;]

    po pierwsze na fotkach nic nie widac
    po drugie to chyba jakis zwykly zasilacz
    z dobrym "bajerem" na sprzedaz ;]

    Nothing to see here

  4. juz same parametry w opisie dyskwalifikuja ten zasilacz , SCHREMPF 17/05/03 18:24
    350W to on by w zyciu z siebie nie wyplul

    dla porownania podam Ci parametry Chiefteca 350W

    +5 - 30A
    +3,3 - 28A
    +12 - 16A

    fakt ze cena nieporownywalna..

    ale na Allegro sa duzo lepsze zasilki - uzywane.. ale napewno tego ktory upatrzyles bym nie bral.. - szkoda nerwoof ..

    Uwielbiam ciężką prace ->
    Obserwowac ;P

    1. z tego co wiem to chyba 360W , pol150257 17/05/03 22:52
      w kazdym razie tyle pisze na moim :)

      1. nie - na 360 jest tak , SCHREMPF 18/05/03 10:34
        +5 - 35A
        +3,3 - 28A
        +12 - 17A

        czytam z instrukcji dolaczonej do mojego 360W DF

        Uwielbiam ciężką prace ->
        Obserwowac ;P

  5. To mi wygląda na kiłę , sebtar 17/05/03 18:30
    jakowąś...

    Demokracja to władztwo intrygantów,
    wybieranych przez głupców.

    1. kiła, kiłunia ;) , NimnuL-Redakcja 18/05/03 10:09
      pamiętasz ten dowcip ? :)

      Gdyby nie wymyślono elektryczności,
      siedziałbym przed komputerem przy
      świeczkach.

  6. za ta kase , ThY 17/05/03 23:20
    dostaniesz Fortron'a...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL