Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 01:26
 » wrrr 00:38
 » piszczyk 00:16
 » Bonifacyz 00:15
 » metacom 00:07
 » JE Jacaw 23:47
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05

 Dzisiaj przeczytano
 4042 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] jaka komórka do 350 zeta? , Coyote 17/05/03 17:32
Hej. Moja mama chce kupić sobie nową komórkę. Pomóżcie w wyborze. Aha - chodzi oczywiście o używaną. Nie interesują ją żadne cyfrowe aparaty czy MMS, ale żeby była możliwie mała, ładna i długo bateria trzymała. Aha, ma dziwną skłonność do Nokii. Podpowiedzcie co warto kupić. Pozdrówka!

Do J23: Buziaki dla Ciebie, Misiu! :*

>>GG 1650565<<

  1. Motorola V50 , _Ion_ 17/05/03 18:09
    Ostatnio kupilem dziewczynie i bardzo sobie chwali. Tez ja bajery nie interesowaly tylko wyglad:)

    1. ale ona... , Coyote 17/05/03 18:32
      ...ma chyba mały wyświetlacz (Motorolla a nie Dziewczyna :)) )?

      Do J23: Buziaki dla Ciebie, Misiu! :*

      >>GG 1650565<<

    2. wyswietlacz , XepeR 17/05/03 20:42
      tej V50 to niech sobie w rzyc wsadza...

  2. Mitsubishi , Karo 17/05/03 18:33
    Triun Eclipse jest w TakTaku za 299zł. Mam polecam.

    1. ale mnie interesuje... , Coyote 17/05/03 18:39
      ...tylko sam aparat, a nie od razu z jakimiś abonamentami. Pozdro. Ale telefon chyba ciekawy.

      Do J23: Buziaki dla Ciebie, Misiu! :*

      >>GG 1650565<<

      1. To kupisz... , Sith 17/05/03 18:42
        ... weźmiesz tel i dodatki, a mi wyślesz Tak Taka ;)))

        1. Dlaczego Tobie ?? , Karo 17/05/03 23:16
          Ja mu go zaproponowałem ;)
          A fona polecam bo za tą cene je wypasiasty.

  3. Nokia 8210 , Wyrwusek 17/05/03 18:44
    mała ,ładna i lekka !

  4. ... , Franz 17/05/03 18:53
    dosc duzy wyswietlacz ma eryk t 65 i jest nie za drogi koło 250zł, dotego lekki, wielkośc (subiektywnie) akurat do dłoni, i bateria całkiem nieżła zwykle trzymają 4-7 dni. mi akurat 4-5

    Jest źle a będzie jeszcze gorzej.
    Niedługo nas z ujni europejskiej
    wyrzucą.

    1. eryk jest spoko , _Ion_ 17/05/03 19:54
      sam mialem tego eryka i jest niezly z tym ze moga byc problemy z karta sim, oczywiscie nie zawsze, ale wato o tym pamietac. Ma troche powolne menu i w ogole wolo dziala w porownaniu do noki.
      Jesli Twoja mama lubi nokie to kup jej 8210. Fajna, mala i jak kupisz teraz w komisie to bedzie juz raczej niezawodna. Chyba wszystkie wadliwe modele zostaly juz wymienione, albo przynajmniej wiekszosc. Znany syndrom padajacych wyswietlaczy:)

  5. ja wlasnie chce sprzedac... , Forest 17/05/03 19:26
    motorola v66. wyglad bardzo ladny - kol. granatowy. bateria trzyma okolo 6 dni. stan idealny. w czerwcu konczy sie gwarancja. wstawilem do komisu za 350 zl ale moge Tobie sprzedac za tyle samo.

    1. sorki, ale... , Coyote 17/05/03 19:32
      ...jak pokazałem mamie Motorole to stwierdziła, że jej się nie podobają. Także niestety:( No ale takie są Kobiety. :)))

      Do J23: Buziaki dla Ciebie, Misiu! :*

      >>GG 1650565<<

      1. a to dziwne... , Forest 17/05/03 23:14
        bo akurat motorolki V-ki to typowe kobiece telefony. cos mama ma dziwny gust, ale jej sprawa :)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL