Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » luckyluc 02:49
 » cVas 02:41
 » wrrr 00:38
 » piszczyk 00:16
 » Bonifacyz 00:15
 » metacom 00:07
 » JE Jacaw 23:47
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41

 Dzisiaj przeczytano
 7264 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

WinDVD i (nie)odtwarzanie napisów :( , tobot 17/05/03 22:05
no właśnie, ale tylko podczas wyświetlania filmów z HDD... sam nie wiem, motam się z tym już od dłuższego czasu. Filmy z płyt jak najbardziej w porządku. THX.

  1. Podobnie jest z... , piotrgw 17/05/03 22:13
    ...Power DVD (oryginalna pełna wersja). Nie wiem dlaczego? :-(

    Pozdrawiam - Piotrek

    1. w helpie jest napisane, jak odpalic odtwarzanie napisow... , Tummi 17/05/03 22:46
      ...na 10000% bo sam mialem ten problem...

      Generalnie problem polega na tym, ze trzeba na hdd zgrac _CALA_ plytke (_WSZYSTKIE_ voby) i dopiero wtedy napisy pojda ;-( W starszych wersjach trzeba bylo dodatkowo wszystko wrzucic do katalogu Video_TS w glownym katalogu dysku...

      Co do winDVD to sie nie wypowiadam - ten program nigdy mi dobrze nei dzialal :>

      T.

      www.skocz.pl/uptime :D

  2. hmm no niew wiem w czym problem , Thadeus 17/05/03 23:14
    sam mam zripowane SW na hdd i jak mam ochote to ogladam i wsio idzie ok - rip 1:1 na hdd i idzie jak złoto moze zrzuciliscie tylko same voby? Tummi nie chodzi tylko o voby ale o pliki ifo i bup z opisami zawartosci plikow txt i tym podobnych

    ...

    1. no , no... , Tummi 17/05/03 23:22
      dobrze mowisz... dawno sie DVD nie bawilem, bo... nie mam ;-)

      ale plytke trzeba w calosci zrzucic, a nie tylko to, co DVDDecrypter/inny ripper pokazuja

      T.

      www.skocz.pl/uptime :D

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL