Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » luckyluc 02:49
 » cVas 02:41
 » wrrr 00:38
 » piszczyk 00:16
 » Bonifacyz 00:15
 » metacom 00:07
 » JE Jacaw 23:47
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41

 Dzisiaj przeczytano
 7254 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Co lepsze Win XP Sp czy Win XP HEN? , borg18 18/05/03 09:29
napiszcie swoją opinię jak możecie, pod którym chodzi więcej gier.

https://programy.net.pl - duża dawka
programów ;)

  1. uh.. , McSet 18/05/03 09:37
    ...ale o co chodzi? Sp = service pack? HEN = ? .... Home Edition N.... ?

    --
    what's goin' on fails to concern me

  2. a cio to jest HEN?? , glewik 18/05/03 09:39
    j.w.

    Pełnie bytu osiągniemy w nicości
    istenienia. /glewik

  3. Tak , borg18 18/05/03 09:56
    Sp to Service Pack a HEN to Home Edition

    https://programy.net.pl - duża dawka
    programów ;)

  4. Sorry , borg18 18/05/03 09:59
    to się pisze HOEN czyli właśnie Home Edition

    https://programy.net.pl - duża dawka
    programów ;)

    1. HOEN? , McSet 18/05/03 10:22
      Pierwszy raz slysze, ze tak to sie w skrocie pisze O_o
      jest Pro (ew. PE) i Home (ew. HE).

      I chyba chodzi Ci o porownanie Pro z Home, a nie Service Packa z Home... lol :D

      --
      what's goin' on fails to concern me

  5. hehe , ViS 18/05/03 10:08
    jesli masz na mysli co lepsze
    xp pro czy xp home
    to oczywiscie ze pro bo masz wszystkie funkcje
    zreszta zalezy jeszcze do czego jesli masz zainstalowac jakiemus laikowi, czy mlodszej siostrze, to xp he wydaje sie odpowiedni

    I will not buy this record - it is
    scratched.

  6. a jeśli pytasz jednak o SP vs Non SP... , Cezi 18/05/03 11:15
    ...to też zdecydowanie SP. W końcu po to jest SP, aby było lepiej. Ktoś znalazł jakieś błędy i wysłał je do Redmond, a oni je naprawili w SP. Tyle.

    "Silence is sexy" Blixa Bargeld

  7. zgadza się, ale niech ktoś mi powie... , BrUcE_609 18/05/03 11:28
    Wczoraj zainstalowałem XP PRO i wypiepszyłem połowę funkcji, ale zawsze mogę je właczyć ... zrobiłem sobie taki HE/PRO ;) P.S. nie wie ktoś przypadkiem jak wywalić ten ekran "Zapraszamy" ?? Aha no i po czym poznam, że boot-vis zrobił co trzeba i już jest dobrze?? Bo jakoś nie widze różnicy w uruchamianiu, a niby coś zoptymalizował... pozdr. 4 all

    Jutro być troche lepszym niż dziś i
    dużo lepszym niż wczoraj...

    1. ja wiem ;-) , masza 18/05/03 17:45
      panel sterowania>>>konta użytkowników>> i tu gdzieś będzie do wyboru "zmień sposób logowania" ;-)

      Pozdrowionka !!!

  8. HEEN , MatiZ 18/05/03 13:57
    HomE EditioN jest ok do gier ale w xp chdzi tylko kilka gier mniej...

    Meet me after midnight #Farcry

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL