Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » luckyluc 02:49
 » cVas 02:41
 » wrrr 00:38
 » piszczyk 00:16
 » Bonifacyz 00:15
 » metacom 00:07
 » JE Jacaw 23:47
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41

 Dzisiaj przeczytano
 7417 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] IDEA Profit , majek 18/05/03 09:49
Pytanie do tych, co wstapili do tego programu - jak dlugo czekaliscie na otrzymanie karty itd...? bo ja wyslalem zgloszenie chyba z miesiac temu i ni widu i slychu...Jak zadzwonie do BOK - to powiedzą mi kiedy to przyjdzie? Mam telefon w POPie i te wymagane 200 zl jest spelnione...


... ale jak to?!

  1. karte... , Wyrwusek 18/05/03 09:52
    ..dostałem w ciągu 3 tygodni.Zadzwoń do nich może Ci powiedzą kiedy dostaniesz!

  2. u mnie temat na czasie , ThY 18/05/03 09:53
    wyslalem zgloszenie ok października zeszłego roku, karte dostalem wczoraj... powodzenia w czekaniu !!! :)

  3. ale o co chodzi? , Tummi 18/05/03 14:39
    mozna taniej dzwonic albo cos?

    T.

    www.skocz.pl/uptime :D

    1. no za kazda wydana zetke na rachunek/PrePaid , ThY 18/05/03 15:01
      dostajesz 1 pkt w proficie, za iles tam tysiecy punktow sa mega wypasione nagrody :) takze za 10 lat przyjdzie taki dzien gdy bedziesz mogl sobie pozwolic na fajny scyzoryk Victorinoxa z logo Idea Profit :)

      1. ale wg , majek 18/05/03 15:33
        moich obliczen... :)) to jedną na 5 kart mam za free :D bo za kazde 6miesiecy jest 300 pkt, a za kazdą 50tkę 50 pkt, 100 pkt za wejscie do programu :D łącznie 900 pkt - czyli karta 50tka - zawsze cos :)


        ... ale jak to?!

      2. aaaa.... , Tummi 18/05/03 16:30
        ...thX... postoje ;-))

        Czekam na jakas promocje pt. '2gr za minute z jednym numerem' ;-)

        T.

        www.skocz.pl/uptime :D

  4. a poco wam wczesniej karta takie , Okota 18/05/03 14:50
    wielkie rachunki macie aby bylo tyle punktow cobyscie mogli cos kupic??? do m,nie przyslali po ok 2 michach nie pamietam dokladnie bo to dawno bylo

    Dyslektyka błąd nie pyka...
    RTS wszechczasów:
    Supreme Commander

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL