Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » luckyluc 02:49
 » cVas 02:41
 » wrrr 00:38
 » piszczyk 00:16
 » Bonifacyz 00:15
 » metacom 00:07
 » JE Jacaw 23:47
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41

 Dzisiaj przeczytano
 7290 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

sggw i informatyka , foreest 18/05/03 09:51
słyszeliście że w tym roku na sggw ma być informatyka? co o tym myslicie?

laptop:512,60gb,sempron3000+,DVD+R

  1. Ja myślę że niedługo ... , Umek 18/05/03 10:03
    w warzywniaku będzie...

  2. tego teraz tyle... , XTC 18/05/03 12:50
    że myślę, już nikt nie patrzy na papier "informatyk" "elektronik" ...
    ludziom się wydaje, że 'informatyk' to "ktoś mający coś tam do roboty z komputerami - a że każdy teraz ma komputer to i każdy teraz jest 'informatyk'" ...
    wrażenia zupełnie to na nikim nie robi ...
    lepiej określać się precyzyjniej - webmaster, programista tego a tego etc...
    w związku z tym raczej zapytają Cię "jakie są Twoje dotychczasowe projekty" niż "jaki papier masz" /żeby nie było - papier też trzeba mieć, teraz nawet, żeby w magazynie pracować trzeba być magistrem - takie czasy/

    Linux

  3. to gdzie na studia , foreest 18/05/03 16:22
    jesli interesuje sie komputerami?????mam powaznyu problem

    laptop:512,60gb,sempron3000+,DVD+R

    1. uniwerek lub polibuda , Umek 18/05/03 23:58
      pierwsze soft, drugie także hardware
      Generalnie solidna uczelnia z tradycjami a nie u Pana Jacka w Piździchowie IMHO :-)

  4. no Uniwerku duzo teorii, na Polibudzie duzo praktyki , Deus ex machine 19/05/03 09:30
    co chcesz zdecyduj sam. Ja bym tam wybral praktyke, ale mi sie nie chce i wacam sobie na U od pazdziernika na inf. .-)

    "Uti non Abuti"

    1. Nie tylko praktyka... , Umek 19/05/03 10:13
      nie zapominajmy o elektronice :))))

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL