Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 06:01
 » hokr 05:17
 » PeKa 05:11
 » luckyluc 02:49

 Dzisiaj przeczytano
 17164 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Czy warto BOXowego Athlona? , Hokum 18/05/03 23:01
Mają dobre chłodzenie? Będzie można kręcic? Jesli nie to jakie chłodzenie polecacie? Pozdrowionka

  1. chlodzenie raczej przecietne , tytan 18/05/03 23:07
    nie jest zle, ale nie jest to rowniez zadna rewelacja. Co do samego procka to polecam BOX-owego. Nie wiem na ile ta obiegowa opinia jest prawdziwa, ale podbno procki w wersji pudelkowej sa lepszej jakosci - lepiej sie kreca i sa stabilniejsze.

    --
    "Wciąż w pogoni za lepszej jakości
    życiem..."

  2. to zalezy , Yankes 18/05/03 23:11
    gwarancja juz chyba 3 lata (bylo 2), wiec warto chocby i dlatego - chlodzenie raczej srednie (zwykle Cooler Master, ale zdarzaja sie tez MINT'y - mniej niz srednie...), ale mozna sie dogadac ze sprzedawca az wezmie coolerka za 20, 30 zl i dolozyc z 10, 20 i kupic np. Cooler Master bardzo cichy CP5-7JD1B z miedziana podkladka - na 2100 Mhz starcza spokojniutko :)

    1. nie wiem jak z ta wymiana wentylatora , Bodhi 18/05/03 23:20
      bo slyszalem ze podobno reklamujac procka trzeba w komplecie czyli razem z wentylatorem. I co zrobisz jak Ci padnie? :)

      Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi Cię
      do swojego poziomu i pokona
      doświadczeniem.

      1. oczywiscie , Bodhi 18/05/03 23:21
        mowa o boxach AMD

        Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi Cię
        do swojego poziomu i pokona
        doświadczeniem.

      2. Masz racje , El Vis 19/05/03 11:39
        Pozbywając się wentyla z BOX'a pozbywasz się też gwarancji. ]
        A co do tematu głównego to warto kupować BOX’y, jeżeli zależy komuś na 3-letniej gwarancji. Wentylatory są IMHO do dupy. Głośne i nie ma mowy o podkręcaniu.

        I don't suffer from insanity.
        I actually quite enjoy it.

        1. cool , Yankes 19/05/03 15:02
          to jedynie wymiana, bo ja juz powiedziano sa do dupy... ale 3 lata jednak 3 lata...

  3. nie warto , adas01 19/05/03 00:29
    kulerki kiepskie i głośne (chyba że mint, to wtedy cichy za to nie wypolerowany od spodu...) IMO nie warto, sprawdź dokładnie warunki gwarancji boxowanych proców, ale jest do d.. aha opinia że boxowane są lepsze i lepiej się kręcą to chiba prima aprilis :p
    pozdr. :)

    duron1.4 @ XP 8.5x200/soltek
    75FRN2-L/1gb Corsair VS

  4. warto , NimnuL-Redakcja 19/05/03 09:26
    chłodzenie jest OK, starcza na nieekstremalny OC, do tego dośc ciche ... a najwazniejsze - 3 lata gwarancji .

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL