 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » cVas 06:01 » hokr 05:17 » PeKa 05:11 » luckyluc 02:49

Dzisiaj przeczytano 16924 postów, wczoraj 69357
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
Internet Explorer 6.0 , dysza 19/05/03 09:05 Po instalacji Internet Explorera 6.0 z Windows Update nie moge kopiowac do schowka calych stron tzn. (daje ctrl+A na stronie, nastepnie wgrywam np. Notatnik, Wordpada albo inny edytor, daje ctrl+V - wklej i sie nic nie dzieje). Wczesniej na IE 5.0 wszystko dzialalo bez problemu. Czy to jakies zabezpieczenie, czy mozna to gdzies przestawic w ustawieniach? Pewnie chodzi o obsluge schowka, ale jak to zmienic? Z Gory Wielkie Dzieki :)- dziwne ja mogę , Artaa 19/05/03 09:34
brak pomysłów |
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|