Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » JE Jacaw 09:09
 » Kenny 09:09
 » hokr 09:02
 » @GUTEK@ 09:01
 » cVas 08:55
 » Hrabia202 08:47
 » Elektron 08:47
 » Raist 08:46
 » McMi21 08:44
 » skalak23 08:41
 » Sherif 08:30
 » Hitman 08:29
 » KHot 08:13
 » DJopek 08:05
 » GLI 08:02
 » patinka 07:56
 » Kelso1 07:51
 » kyusi 07:16
 » Syzyf 07:00
 » AfiP 06:48

 Dzisiaj przeczytano
 23284 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

OT Boondock Saints i mp3 Natali Niemen , Kedzior 19/05/03 17:57
mam dwa pytania
1. pierewsze dotryczy filmu Boondock Saints mianowicie interesuje mnie taki moment - jest 35 minuta filmu agent smecker wchodzi do pokoju w którym lezy dziewięć ciał i jeden koleś mówi mu że "piepszyć tych wszystkich ten ( wskazuje na gościa na ziemi ) pedał (fagman) był ich celem, smecker pyta się "że kto" ( bo sam jest gejem ) a tamtem się poprawia i mówi grubas (fatman) i smecker mówi "cóż froyd miał racje" i o to mi chodzi, dlaczego tak powiedział, mniej wiecej wiem co jakie były przemyslenia froyda (troszke czytalem ) ale nie wiem o co tu chodzi, wiem ze pytanie dość dziwne, dla mnie trudne ale może ktoś wie ?

2. ma ktoś z was może jakieś mp3 natali niemen ? szukalem w imeshu kazie i w soulseeku bo tylko to mam, moze jest w donkeyu ale nie bawilem sie w konfiguracje, wiec jesli ktos by mial to prosilbym o przeslanie na mejla

z góry dzieki i pozdrawiam

pufff

  1. szkoda, ze nie mam , Tummi 19/05/03 18:53
    notatek mojej lubej gdzies pod reka... z tego, co pamietam (bylo kolo hehe) to teoria frojdowska mowi, ze poped plciowy to podstawowy instynkt czlowieka czy cos... no niewazne. Ja tego nie studiuje i rybka mnie to szczerze mowiac. imho chodzi o to, ze koles mial na mysli, ze jego kolega jest zboczony ;-) i mysli ciagle o jednym ;-)) Stad przejezyczenie ;-)
    film jest super ;-)

    co do pkt 2. nie mam nic ;-(

    T.

    www.skocz.pl/uptime :D

  2. to ja tez poprosze... , metacom 19/05/03 18:59
    ...mam na mysli Natalie Niemen :)
    ...i oczywiscie w mp3 :)

    Największą sztuczką Szatana jest to,
    że ludzie w niego nie wierzą.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL