Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » @GUTEK@ 09:13
 » JE Jacaw 09:09
 » Kenny 09:09
 » hokr 09:02
 » cVas 08:55
 » Hrabia202 08:47
 » Elektron 08:47
 » Raist 08:46
 » McMi21 08:44
 » skalak23 08:41
 » Sherif 08:30
 » Hitman 08:29
 » KHot 08:13
 » DJopek 08:05
 » GLI 08:02
 » patinka 07:56
 » Kelso1 07:51
 » kyusi 07:16
 » Syzyf 07:00
 » AfiP 06:48

 Dzisiaj przeczytano
 23318 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

a7n8x dlx - bios padł :-( , PiK@TwojePC 19/05/03 22:39
Hej ludziska. Po ostrej zabawie z o/c płytka nie wytrzymała i zaliczyłem pad biosu :-( nie obejdzie siębez hot swapa.... .
Jest może jakiś życzliwy posiadacz jakiegoś asusa najlepiej a7n8x lub któregoś z serii a7... ? Będę bardzo wdzięczny za pomoc, oferuję piwo itp. ;-)

  1. Napewno da się zrobić dyskietkę, którą wszystko uratujesz , Artk 20/05/03 09:23
    ściągnij sobie nowy bios i awdflash, uruchom awdflash'a z przełącznikiem ? spisz sobie wszystki potrzebne przełączniki, a potem odpowiedni autoexec i będzie śmigać.
    mniej więcej to powinno wyglądać tak
    awdflash an8d100x /przełącznik /przełącznik
    bez żadnych ścieżek dostępu, bios musi się znajdować na dyskietce, awd też.
    przedtem dobrze jest zresetować bios i odłączyć myszkę i klawiturę na USB.

    1. Re: , PiK@TwojePC 20/05/03 12:17
      Jest kilka sposobów na odratowanie - między innymi ten z dyskietką, lecz w moim przypadku nie odczytuje z dyskietki :-(

  2. A skąd ten wniosek że to bios właściwie? , Umek 20/05/03 12:38
    Ta płyta jest nieźle przygotowana na pady/"niewstania" systemu przy silnym o/c...

    1. Re: , PiK@TwojePC 20/05/03 13:23
      Właśnei jest niestety źle. A to nie jest wina tej płyty tylko nForce. Jest on bardzo wrażliwy na ustawienia i potrafi " zablokować" mobo. Opiszę to dokładniej w artykule na TPC.

  3. A może... , rafal 20/05/03 22:19
    A może być programator ... ? Jeśli tak to podaj typ flesza to sprawdze czy go obsługuje.

    Pozdrawiam.

    1. Re: , PiK@TwojePC 20/05/03 22:47
      Pewnie, że może być 8-) A kośc jest standardową używaną przez Asusa - 4Mb, a także przez Abita (np. w NF-7). Jest to kośc typu PLCC32 (kwadratowa).
      Dokładniejsze oznaczenia:
      pmc flash
      mfp3m
      0246
      pm49004t-33jc

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL