Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Kenny 10:48
 » Robek 10:47
 » cVas 10:36
 » hokr 10:33
 » acd 10:31
 » Yatanza 10:28
 » wrrr 10:24
 » Wolf 10:20
 » Kraszan 10:15
 » rainy 10:14
 » globi-wan 10:13
 » Ziomek 10:08
 » Markizy 10:04
 » KHot 10:02
 » Majster 09:51
 » jablo 09:49
 » steve 09:47
 » Katoda Lt 09:40
 » waski 09:28
 » JE Jacaw 09:21

 Dzisiaj przeczytano
 26658 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

routery do Neostrady , lukines 20/05/03 01:01
Witam. Mam pytanko dotyczące routerów. Chodzi o routery neostradowe do 300 zeta. Możecie coś poradzić?
Dzięki

Najprostsze rzeczy są najtrudniejsze:)

  1. ATI AR220 , ili@s 20/05/03 07:35
    to ati to Allied telesyn a nie ATI od grafiki :) koszt ok250-290 zł zależy ile sklep ma marży.
    Opis:
    1xWAN RJ45
    4xTX RJ45
    na 4 porcie można podłączyć switch
    NAT firewall
    proxy
    DNSx4 jeżeli uaktualnisz firmware
    wznawia automatycznie
    podsumowując - standard ale w dobrym wykonaniu

  2. Archiwum się kłania. , PKort 20/05/03 07:39
    Jesli masz modem Lucenta, to router dostajesz za darmo.

    Heavy Metal or no metal at all
    whimps and posers - Leave the Hall !!

  3. Ten jest bardzo dobry polecam , HURAN 20/05/03 08:17
    http://www.allegro.pl/show_item.php?item=13221101 podałem ci link do allegro bo tam on odrazu jest opisany...szybko i zero kłopotów...pozdrawiam

    are U ReadyNAS??

  4. do lucenta... , Marecek 20/05/03 08:32
    jezeli juz dostaniesz cellpipe'a marki lucent, to polecam lekture: http://neostrada.info/...et.php?sprzet=cellpipe20a (kompletne, sprawdzone info krok po kroku jak i co przestawic, zeby dzialal jako router), za nim stawiasz prostego hub'a/switch'a i jestes w domu.

    1. szit de fak , 3-Demon 20/05/03 10:35
      po co jak kupowalem alieda za 280 grrr @#$% ;)

      THE ONE WHO OWNS
      A MINIGUN
      FEARS NOT

  5. thx... , lukines 21/05/03 01:23
    dzieksy za odp.
    co sadzicie o LGLRG1004, D-link Di 604 lub Planet XB(?) - 41B?
    Możecie wybrać coś z tego?
    Dzięki.

    Najprostsze rzeczy są najtrudniejsze:)

    1. Planet The Best , HURAN 21/05/03 21:20
      Poza tym sprzętowy Firewall

      are U ReadyNAS??

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL