Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » wrrr 10:55
 » Kenny 10:48
 » Robek 10:47
 » cVas 10:36
 » hokr 10:33
 » acd 10:31
 » Yatanza 10:28
 » Wolf 10:20
 » Kraszan 10:15
 » rainy 10:14
 » globi-wan 10:13
 » Ziomek 10:08
 » Markizy 10:04
 » KHot 10:02
 » Majster 09:51
 » jablo 09:49
 » steve 09:47
 » Katoda Lt 09:40
 » waski 09:28
 » JE Jacaw 09:21

 Dzisiaj przeczytano
 26967 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] czyżby TPC leżał na serwerze w Amsterdamie? , Raphi 20/05/03 11:05
Pytam bo znalazłem coś takiego: www.xdsl.pl/~kosun/tpc/blabla_014.jpg

Najlepsze pomysły przychodzą
zawsze w najdziwniejszych
miejscach. http://hoonda.pl

  1. A co to za stronka lub program? , DJopek 20/05/03 11:09
    j.w :)

    1. wsurfowałem się na tą stronę przypadkiem , Raphi 20/05/03 11:16
      http://www.dawidgrabowicz.prv.pl/

      Najlepsze pomysły przychodzą
      zawsze w najdziwniejszych
      miejscach. http://hoonda.pl

  2. jak w lodzi... , DYD-Admin 20/05/03 11:25
    ...jest jakas dzielnica amsterdam to sie zgadza ;-)

    -- DYD

    1. ehh te automaty , Raphi 20/05/03 11:27
      nawet na żyletki się nie nadają :)

      Najlepsze pomysły przychodzą
      zawsze w najdziwniejszych
      miejscach. http://hoonda.pl

    2. michal wisniewski , J@rek 20/05/03 11:28
      jest podobno z lodzi wiec powinien wiedziec. trzeba go zapytac

      IdePad Slim3, Honda NC700SD, Mustang M4, e-
      rambler 9

      1. a czemu akurat jego ? , NimnuL-Redakcja 20/05/03 12:45
        malo to osob jest z lodzi ? mam awersje do tego czlowieka ;)

        Gdyby nie wymyślono elektryczności,
        siedziałbym przed komputerem przy
        świeczkach.

    3. Jest pub amsterdam ... hmmm .. ale byłoby pięknie, jakby , Tiamat 21/05/03 11:22
      Łódź była w Amsterdamie .. albo nawet lepiej nie cała.

      Powiedzmy, że jakieś drzwi bezpośrednie ;)

      -+- TmT ---
      Jest 10 grup ludzi - jedni rozumieją kod
      binarny, drudzy nie.

  3. coś zwalone , Massai 20/05/03 11:29
    wyszło że ja tez jestem w amsterdamie ;-)

    ...Bronchos znaczy Nieujarzmieni...
    Nigdy mnie nie złapiecie ;-))

    1. no wlasnie tez zauwazylem , Raphi 20/05/03 11:35
      popsute.

      Najlepsze pomysły przychodzą
      zawsze w najdziwniejszych
      miejscach. http://hoonda.pl

      1. hmmm a mi podaje calkiem rozsadnie ;]] , Wasabi 20/05/03 12:08
        w sesie powinno byc Rybnik, Katowice
        a podaje Wodzislaw, Katowice ale to chiba niewielka pomylka ;]
        cos kolo 10 km ;]

        Nothing to see here

        1. jak podaje 1 dobrze i 1 zle to , Raphi 20/05/03 12:26
          dla mnie jest popsute ;-)

          Najlepsze pomysły przychodzą
          zawsze w najdziwniejszych
          miejscach. http://hoonda.pl

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL