Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Kenny 10:48
 » Robek 10:47
 » cVas 10:36
 » hokr 10:33
 » acd 10:31
 » Yatanza 10:28
 » wrrr 10:24
 » Wolf 10:20
 » Kraszan 10:15
 » rainy 10:14
 » globi-wan 10:13
 » Ziomek 10:08
 » Markizy 10:04
 » KHot 10:02
 » Majster 09:51
 » jablo 09:49
 » steve 09:47
 » Katoda Lt 09:40
 » waski 09:28
 » JE Jacaw 09:21

 Dzisiaj przeczytano
 26565 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

HP 5550 czy 3820?? , Matti 20/05/03 12:43
3820 kosztuje 355 zeta, a 5550 - 395 zl. Ktora brac??? Zeby oszczedna byla.

  1. 5550 jest chyba bardziej wypasiona" , NimnuL-Redakcja 20/05/03 12:48
    ale oszczedniejsza jest ta 3820 i ma chyba mechanizm od 920 czy 40 ..

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

    1. mechanizm , mirkrup 20/05/03 16:05
      zubożony i tusze od 940 :))

  2. Bierz 5550 , kerad 20/05/03 13:09
    Mam 5550 i jestem zadowolony. Idealna do wydruków biurowych (word itp.) grosza w druku zdjęć (tu polecam Cannon'a wypas). Ogólnie ma mniejszy koszt druku strony niż HP 9xx i PhotoRet IV a nie III (mam nadzieje, ze nic nie pokreciłem) Bierz HP 5550

  3. tez , konio 20/05/03 13:13
    mam 5550 i wypaś zdjecia super szczególnie jak masz w rozdziałce 2400 i tusz foto.Poza tym ma rozpoznawanie auto papieru,ma USB2.0 i jest naprawde szybka nie ma co porównywac.A co do wydajnosci to jak dlamnie jest naprawde wydajna.Polecam.Exploatuje ja z 10 miechów i zadnych zastrzezeń.

  4. do 3820 , acd 20/05/03 15:05
    latwiej qpic nieoryginalne tusze

    >>> We are The BOARD. Resistance
    is futile.<<<

  5. prosze, poczytaj sobie o 5550 , tytan 20/05/03 17:38
    http://www.tomshardware.pl/.../20020906/index.html - przyjemnej lektury:)
    Na Twoim miejscu wzialbym jednak 5510.

    --
    "Wciąż w pogoni za lepszej jakości
    życiem..."

  6. polecam 5550 , Yasiu 20/05/03 20:37
    ostatnio kupilem pannie... zajefajna drukareczka, szybka i cicha... 3820 w porownaniu z nia chodzi jak rozklekotany traktor(głośność).

    Yasiu (stupidity it's a virtue)

  7. HPecha { ;-) } , bursta 20/05/03 21:31
    Omijaj z daleka. Uff! Miałech z nimi same problemy.
    Od dawna Uzywam Lx.

    Browarek nalej w pucharek C(_)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL