Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » PeKa 14:55
 » Wolf 14:53
 » Liu CAs 14:50
 » cVas 14:45
 » NimnuL 14:45
 » Kenny 14:44
 » soyo 14:35
 » MARtiuS 14:32
 » kyusi 14:28
 » Paweł27 14:25
 » GULIwer 14:09
 » kemilk 14:00
 » Emios 13:54
 » Artaa 13:52
 » KHot 13:49
 » elliot_pl 13:40
 » Tig3r 13:37
 » myszon 13:29
 » wrrr 13:17
 » Visar 13:00

 Dzisiaj przeczytano
 33770 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Problem z Iron Storm: misja w fabryce , piotrekcie 21/05/03 09:00
Witam, grqał ktoś w tą gierkę? Mam problem z przejściem misji w fabryce. Otóż prawie wiem co zrobić ale nie do końca. Wziąłem materiał radioaktywny z tego pokoju co psy rozwaliły do niego wejście. Muszę go teraz zanieść do pokoju laserowego i podgrzać laserem ale nie wiem jak to zrobić. Jak skoczę przez te szklane kopuły do pokoju z którego schody prowadzą do pokoju laserowego to mnie zawsze rozwalają. Tam w tym pokoju pod tymi szklanymi kopułami czai się dwóch gości. Jak to jest możliwe by zeskoczyć i oni mnie nie zauważyli? Może ktoś ma jakiś pomysł?
  1. hmmm , pal55 21/05/03 12:32
    hmm ... na tym etapie u mnie juz nie bylo zadnych gosci w tym pomieszczeniu - przeciez to jest pomieszczenie gdzie zaczynasz level - czyli tam gdzie Cie na poczatku zamykaja. Masz juz jakas bron??

    1. tylko, że to już jest dalej , piotrekcie 21/05/03 14:15
      jak rozwaliłem tymi wybuchającymi psami drzwi do pomieszczenia "weapon research" i wziałem stamtad tą radioaktywną ampułkę. Muszę wrócić tym pomieszczeniem do tego gdzie jest laser. Tam na górze są takie szklane kopuły. Rozwaliłem je zeskoczyłem a tam goście z rakietnicami i momentalnie mnie rozwalają

      Jak nie możesz mi pomóc to może prześlesz mi savy po podłożeniu tej radioaktywnej ampułki pod laser

  2. looknij tutaj ... , falcon 21/05/03 14:13
    http://gry.wp.pl/...r=1,0&x=gra,27,5349,738,-1

    ^^

    http://community.webshots.com/
    user/sokolr_blackfalcon

  3. skad skaczesz?? , pal55 21/05/03 16:13
    z tego pomieszczenie na samej gorze (tam gdzie sie wlacza laser)?? czy skaczesz przez "sufity" klatek (takich w ktorych Cie na poczatku zamykaja) do pomieszczenia gdzie Cie zakneli i skad mozesz zejsc na dol do pomieszczenia laserem?? Savow nie mam - prawde powiedziawszy robie tylko biezace - a gierke wczoraj skonczyłem :)

    1. Skaczę , piotrekcie 22/05/03 08:23
      przez sufity klatek i już posiadam ten materiał radioaktywny ale jak zeskoczę to tam jest dwóch kolesi z rakietnicami. To jest rzeczywiście to pomieszczenie gdzie mnie zamknęli na początku ale uciekłem po awarii systemu bezpieczeństwa.

      1. sorki ze przesylka nie doszla ... , falcon 22/05/03 09:28
        ... ale padl mi mail ... moze dzis sie uda ...

        ^^

        http://community.webshots.com/
        user/sokolr_blackfalcon

        1. Oki nie ma sprawy , piotrekcie 22/05/03 13:21
          Wyślij dzisiaj

  4. dla wszystkich zainteresowanych ... , falcon 22/05/03 22:13
    http://klub.chip.pl/falkon/IronStorm_poradnik.txt

    ^^

    http://community.webshots.com/
    user/sokolr_blackfalcon

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL