Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » luzak2363 17:43
 » Artaa 17:39
 » DJopek 17:34
 » @GUTEK@ 17:24
 » KHot 17:18
 » RoBakk 17:08
 » cVas 17:04
 » abes99 16:50
 » Liu CAs 16:45
 » steve 16:37
 » AfiP 16:32
 » Markizy 16:30
 » Wojtekar 16:25
 » metacom 16:19
 » Kenny 16:10
 » dugi 15:59
 » Raffi 15:52
 » Menah 15:48
 » Nepomucen 15:45
 » emigrus 15:40

 Dzisiaj przeczytano
 38967 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Oddam płyte Audio z Rock&Rollem w dobre ręce , NimnuL-Redakcja 22/05/03 09:17
Witam!
Właśnie spaliłem płytke aby posluchac sobie na wiezy ... płyta CDR-99 99 minut, 900MB, firma srednio-znana bo DataTrack robiona przez Bayer - tan sam co robi leki ? :)
No nie wazne ... spalila sie OK z predkoscia 4x ale mi wieza (SONY) nie chce czytac tej plyty , kreci, kreci i sie nakrecic nie moze ;)

Są na niej takie piosenki jak :

Army 0f Lovers - Obsession
Belinda Carlisle - Heaven Is A Place On Earth
Ben King - Stand By Me
Berlin - Take My Breath Away
Bon Jovi - Blaze Of Glory
Bonnie Tyler - Total Eclipse Of My Heart
Boston - More Than a Feeling
Bronski Beat - Smalltown Boy
Culture Club - Karma Chameleon
Cyndi Lauper - True Colors
Duran Duran - Wild Boys
Eurythmics - Sweet Dreams
Falco - Jeanny
Jim Carrey - Don't You Want Somebody To Love
Joan Osborne - One Of Us
Laura Brannigan - Self control
Mariah Carey - Without You
Martika - Toy Soldier
Midnight Oil - Beds Are Burning
Ray Parker Jr - Ghostbusters
Starship - Nothing's Gonna Stop Us Now
Suzanne Vega - Tom's dinner

ogolnie bardzo fajne kawałki ... ale jak nie moge sluchac to z chęcią podesle komuś .. moze Agnes jak słucha takich starszych kawałków ? wszystkie oczywiscie w wykonaniu oryginalnym (nie jakies odtwarzane przez innych artystów, w jakosci b.dobrej) .
Dorobie za chwile jakąś nieskomplikowaną okładke i bedzie OK ;)

Oferta dla ludzi którym wieza odtwarza takie plyty . . .

Gdyby nie wymyślono elektryczności,
siedziałbym przed komputerem przy
świeczkach.

        
    All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL