Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » metacom 19:19
 » burz 19:19
 » rooter666 19:13
 » Artaa 19:11
 » Kenny 19:10
 » Doczu 19:01
 » KHot 18:53
 » dugi 18:52
 » Guli 18:52
 » Sherif 18:52
 » cVas 18:44
 » gigamiki 18:33
 » abes99 18:27
 » piszczyk 18:24
 » resmedia 18:18
 » wrrr 18:17
 » jablo 18:14
 » leon 18:11
 » Nepomucen 18:10
 » ToM78 18:09

 Dzisiaj przeczytano
 41520 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

jakie RAMy do DualDDR? , martino_p 22/05/03 12:36
bo moje chyba sie nie nadają (nie chcą działać-SpecTek), więc kupiłbym inne... ale jakie? (potrzebuje 2x256MB)

mógłby sie wypowiedzieć ktoś, kto działa w takiej konfiguracji?

  1. dodam... , martino_p 22/05/03 12:42
    że mam płyte Gigabyte 8SQ800 na SiS655

  2. testy pamięci do gigabytów ale niewiem czy te linki jeszcze chodzą , wawiorm 22/05/03 12:54
    http://tw.giga-byte.com/...gyGuide/TechnologyGuide
    _63.htm
    http://tw.giga-byte.com/...gyGuide/TechnologyGuide
    _64.htm

    1. oj coś nie bardzo to chodzi sory , wawiorm 22/05/03 12:56
      zadaj to pytanko jtt na ich stronie

    2. tak... z tym, że , martino_p 22/05/03 12:57
      to są dla DDR400, więc troche drogie (ciekawe czy wogóle osiągalne u nas), a ja bym chciał 2x256MB DDR333 - wiem, wiem.. wybredny jestem ;)

  3. mają być firmówki czy nie? atak w ogóle to bierz kingstony , wawiorm 22/05/03 13:00
    firmowe a przeżyjesz kupno.

    1. i co z tego ze firmowe..... , pol150257 22/05/03 13:06
      skoro w wiekszosci przypadkow maja slabe osiagi

      lepsze IMHO Twinmosy ale na M-tec only

  4. hehe twinMOS , Franz 22/05/03 13:54
    najlepsze to geile, nawet maja komplety do duala, zobacz na stronie producenta, testy masz na tpc

    Jest źle a będzie jeszcze gorzej.
    Niedługo nas z ujni europejskiej
    wyrzucą.

  5. bierz , szakal 22/05/03 15:06
    geile i tylko geile !

    ASUS A7N8X/Althon1700+
    @2600+ /512MB DDR400Mhz
    Geil /R9000 Pro Sapphire 128

  6. a nie ma tam przypadkiem wymagania , ili@s 22/05/03 22:24
    coby RAM był taktowany synchronicznie z procem - czyli jak athlon 1.7 to 266?
    tak jest na moim Nforce
    mam kostki 333 ale mu8szą chodzić na 266 coby dual działał
    PS
    zysk na dualu jest ogromny

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL