Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » metacom 19:19
 » burz 19:19
 » rooter666 19:13
 » Artaa 19:11
 » Kenny 19:10
 » Doczu 19:01
 » KHot 18:53
 » dugi 18:52
 » Guli 18:52
 » Sherif 18:52
 » cVas 18:44
 » gigamiki 18:33
 » abes99 18:27
 » piszczyk 18:24
 » resmedia 18:18
 » wrrr 18:17
 » jablo 18:14
 » leon 18:11
 » Nepomucen 18:10
 » ToM78 18:09

 Dzisiaj przeczytano
 41499 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

RAM i np. NForce2? , Hokum 22/05/03 16:05
Własnie wsklepie sie dowiedziałem, zeby w pełni wykorzystac możliwości płyty NForce i Dual DDR, to musze wsadzieć spacjalny ram "krosujący się". Po włożeniu nawet 2 identycznych pamiątek efekt nie bedzie ten sam. Czy to prawda czy chcą wcisnąc droższy RAM??

  1. ram "krosujacy sie";-D , bwana 22/05/03 16:07
    mozesz albo kupic pamiec producenta, ktorego zaleca producent plyty glownej/chipsetu, albo kupic dowolna pamiec i liczyc na szczescie (kazad sklepowi dobrac dowolne pamieci do plyty, ktore zadzialaja w dualu).

    "you don't need your smile when I cut
    your throat"

  2. A jest taki ram? :) , Michał R. 22/05/03 18:56
    Kupujesz normalne kości np. Kingstona, wsadzasz w odpowiednie sloty i jush. Nawet przy starcie pokazuje że "Dual channel enabled" :) Tzn. u mnie tak jest :) Mobo EP-8RDA+.

  3. krosujący?! , Cezi 22/05/03 20:18
    pierwszy raz słyszę, to chyba trzeba jakiegoś marketingowca dopytać, bo chyba nie elektronika ;D Czy się mylę?

    "Silence is sexy" Blixa Bargeld

  4. A tak.... , PKort 22/05/03 20:32
    Było kiedyś coś takiego, że niektóre kości pamięci nie pracowały poprawnie w trybie Dual... Chociaż ja mam dwie _różne_ kości Samsunga (TCB3 i TCB0) i bez problemów działają w Dualu na Abicie NF7-S.

    Heavy Metal or no metal at all
    whimps and posers - Leave the Hall !!

    1. zgadza sie, stad wspominam o 'liczeniu na szczescie' , bwana 22/05/03 20:46
      tylko ze haslo 'pamiec krosujaca sie' jest zenujace - nie jest to pamiec w ktorej jest jakas 'wartosc dodana' w stosunku do 'tradycyjnych' pamieci. tworzenie takiego haselka sugeruje chec podniesienia cen pamieci (bo przeciez to sa te 'lepsze';-D) przez sklep na podstawie zabiegu stricte marketingowego. no coz, to wolny kraj;-D

      "you don't need your smile when I cut
      your throat"

      1. czyli nawet bardzo się nie pomyliłem... , Cezi 23/05/03 16:52
        ...że to właściwie chwyt reklamowy.

        "Silence is sexy" Blixa Bargeld

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL