Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » maddog 20:46
 » akslow 20:45
 » cVas 20:25
 » Wedrowiec 20:24
 » Rafael_3D 20:23
 » mnih 20:22
 » wrrr 20:19
 » myszon 20:07
 » elliot_pl 19:59
 » Kenny 19:57
 » GLI 19:49
 » marek_m 19:46
 » metacom 19:28
 » burz 19:19
 » rooter666 19:13
 » Artaa 19:11
 » Doczu 19:01
 » KHot 18:53
 » dugi 18:52
 » Guli 18:52

 Dzisiaj przeczytano
 44314 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Battlefirld 1942...problem z połączeniem do servera. , M@ły 22/05/03 19:06
Chciałem troche pograć w śeci. Wybieram gre sieciową/internet/wyszukuje dostępne servery czy jak tam/wybieram któryś z nich/wyskakuje \\\"połączenie z 62.132.236.11:14567/i po chwili wyskakuje napis \\\"Nie udało się uzyskać połączenia z serverem i dziękuje po grze.
Dodam że mam stałke przez wspaniałą Aste... Win XP, ustawienia śeci standartowe.

Proszę o pomoc .
Pozdrawiam

  1. Albo nie masz BF spaczowanego do v. 1.31 , Ramone 22/05/03 19:57
    lub masz pirata.

    punks not red

  2. The all Seeing Eye , Ramone 22/05/03 20:01
    poszukaj sobie tego programiku w googlach. Jest to wyszukiwarka serwerów i jednocześnie laucher min. do BF1942. Znajdziesz przy pomocy niego o wiele szybciej i dużo więcej sewerów z lepszymi pingami

    punks not red

    1. Sprawdziłem wersje -->v1.0 to kibel tak co bym miał teraz z tym zrobić? , M@ły 22/05/03 20:39
      123

      1. No to teraz mógłbys poszukać patcha , Ramone 22/05/03 21:07
        No dobra;) tutaj jest
        http://bfcentral.com/...ac73cbf939de4ad7c3855219f6
        coś koło 46Mb

        Nie uzywaj browsera serwerów z poziomu gry, jest beznadziejny a pingi na serwerach >150
        Tutaj jest all seeing eye
        http://www.udpsoft.com/eye2/index.html

        punks not red

        1. Dzięki wielkie, właśnie zasysam. , M@ły 23/05/03 08:50
          Jak wgram to dam znać co się zmieniło a all seeing eye wczoraj już ściągnołem i zainstalowałem...
          Dzięx
          Pozdrawiam

        2. Wgrałem wszystko chce włączyć gre i wyskakuje napis... , M@ły 23/05/03 10:07
          "Please insert the correct CD-ROM,select OK and restart application" i po grze nie wiem czy mam jeszcze raz zainstalować czy jak????

  3. oryginal? , MARC 23/05/03 13:35
    A tak sie zapytam, czy masz oryginalna gre i klucz do grania na serwerach?

    1. hehe nie dostałem od kumpla 2dni temu ale chyba mu to oddam.. , M@ły 23/05/03 15:52
      i kupie sobie orginała,chyba że jest na to sposób.
      Pozdrawiam

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL