Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » akslow 20:44
 » maddog 20:32
 » cVas 20:25
 » Wedrowiec 20:24
 » Rafael_3D 20:23
 » mnih 20:22
 » wrrr 20:19
 » myszon 20:07
 » elliot_pl 19:59
 » Kenny 19:57
 » GLI 19:49
 » marek_m 19:46
 » metacom 19:28
 » burz 19:19
 » rooter666 19:13
 » Artaa 19:11
 » Doczu 19:01
 » KHot 18:53
 » dugi 18:52
 » Guli 18:52

 Dzisiaj przeczytano
 44222 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Abit BE7 + Intel P4 2.60 HT + DDR 512 MB 333 MHz , kaszpio 22/05/03 19:35
Czy to zadziala ok? Sa jakies przeciwwskazania?
Pozdrawiam!

Toshiba Tecra S11-124

  1. jest 2.6 HT??? , MatiZ 22/05/03 19:52
    pierwszy raz słysze słyszałem o 2.8 ale rzeby o 2.6 to pierwszy raz...

    Meet me after midnight #Farcry

    1. jest , dede 22/05/03 21:06
      HT w wersjach C z FSB800 (P4 2.4;2.6;2.8 i 3)

      :Abit IC7-G : P4 2.8C : 1GB Hynix D43 :
      Herc9800Pro : 2*120
      Maxtor SATA : Plextor48x :

  2. podaj szczegóły tej plyty... , MatiZ 22/05/03 19:53
    j.w.

    Meet me after midnight #Farcry

  3. Jaki chipset? , jutek 22/05/03 20:51
    Jeżeli płyta obsługuje 2.6 HT, to znaczy, że ma szynę 800, a w takim razie pamiątki powinny być 400 MHz? Na jakikim chipsecie chodzi płyta?

    1. no wlasnie... , kaszpio 22/05/03 22:40
      dlatego pytam czy ten sprzet , miedzy innymi pamieci musza byc 400mhz?!?
      bo jesem do tylu w sprzecie;-)

      Toshiba Tecra S11-124

    2. a chipset... , kaszpio 22/05/03 22:41
      I 845 PE...(o ile sie nie myle;-)

      Toshiba Tecra S11-124

  4. Są przeciwwskazania , PKort 22/05/03 21:56
    BE7 nie obsługuje w 100% FSB 800MHz. Lepiej chyba IS7 albo IC7 do tego procka. Ewentualnie procka na FSB533.

    Heavy Metal or no metal at all
    whimps and posers - Leave the Hall !!

    1. chodzi o to... , kaszpio 22/05/03 22:39
      ze plyta , pamieci juz sa...a jutro zakup procka jest...
      P.S-na stronie Abita jest napisane ze Abit BE7 obsluguje 400MHz oraz procki z HT..wiec co jest nietak?

      Toshiba Tecra S11-124

      1. Inaczej , konio 23/05/03 07:03
        Płyta obsługuje 400 i 533 i ddry 266 i 333.
        A procek jest 800 a nie 400 .Do tej płyty co najwyzej włożysz z HT 3,06 .Natomiast 800 nie.natomiast nie wiem ,czy nie można 800 puscic na 533 ,ale nawet jakby zaskoczyla to strasznie proca spowolni bez sensu.W newsach masz płyty które obsługują 800.
        Dla przykładu ASUS kosztuje koło 1000.Ale wysyp płyt się zacznie i trzeba chwilke poczekać aż stanieją.Abita mysle też kupisz koło 800 jaknarazie.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL