Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » akslow 20:47
 » maddog 20:46
 » cVas 20:25
 » Wedrowiec 20:24
 » Rafael_3D 20:23
 » mnih 20:22
 » wrrr 20:19
 » myszon 20:07
 » elliot_pl 19:59
 » Kenny 19:57
 » GLI 19:49
 » marek_m 19:46
 » metacom 19:28
 » burz 19:19
 » rooter666 19:13
 » Artaa 19:11
 » Doczu 19:01
 » KHot 18:53
 » dugi 18:52
 » Guli 18:52

 Dzisiaj przeczytano
 44340 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Pomocy komp wstaje losowo ??? , Lukx 22/05/03 22:39
MA problem jest taki myk. Włanczam kompa łazi bez problemó zadnych błędów nie stabilnosci normalnei pracuje. Wyłanczam go i chce np jeszce raz włonczyć i nie wstaje wogule nic wiatraczki sie nei kręcą dioda na płycie sie nie świeci nic trup tak jak by zasilacz padł albo prądu nie było. I to jest losowwe nie wazne ile pracował. Zdazyło mi sie to juz 2 razy raz zaraz po wyłonczeniu kompa zapomnaiłem cos tam zrobic nie chchiał sie odpalić z 10 dusiłem power na obudowie i nic ? po chwili spokoju odpalił jak by nigdy niz i działa bezproblemowo. Dziś znowy to samo zamarł stał ze 2 - 3 godziny wyłonczonyChciałem odpalić i nic trup zero reakcji. Przyjechałem wieczorkiem ( teraz ) nacisnołem power i startuje jakby nigdy nic .
Co jest wie ktoś ??????
płyta shutle ak 31 ( standardowy bios nei grzena ) duren 1.3 nie kręcony Obudowa Codegen zasilacz JPS ( wiem zdechlizna ) 300 W Komp nie kręcony gf2mx ,live 4.1 sieciówka nagrywarka i cdrom .

... geniusz ludzki jest ograniczony ,
a głupota ludzka nie ...

  1. moze poprostu ci ... , PaszkfiL 22/05/03 22:45
    ... button POWER pada ? mialem takie objawy u siebie i teraz odpalam kompy na kabelki jak malacza :D:D

    o([-_-])o ..::Love::BaSS::..

  2. mialem podobna sytuacje , qwertix 22/05/03 22:50
    i okazalo sie ze to wina plyty.
    2 razy jezdzila do serwisu az laskawie wymienili na nowa bo po naprawie gora 3 tygodnie chodzila i znow to samo sie zaczynalo.
    Objawy takie same jak w Twoim przypadku.

    jak cos moze pojsc zle to napewno
    pojdzie

    1. zgadza , mirkrup 23/05/03 09:38
      się, pada płyta - ew. w komplecie z zasilaczem.

  3. Odłącz wtyczkę sieciową od zasilacza , bodeq 23/05/03 17:31
    na jakies 5 minut i spróbuj ponownie, jeśli się włączy to stawiałbym na zasilacz.

  4. dzięki za pomoc , Lukx 23/05/03 23:06
    jak narazie dział :) odpukać

    ... geniusz ludzki jest ograniczony ,
    a głupota ludzka nie ...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL