Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 20:49
 » akslow 20:47
 » maddog 20:46
 » Wedrowiec 20:24
 » Rafael_3D 20:23
 » mnih 20:22
 » wrrr 20:19
 » myszon 20:07
 » elliot_pl 19:59
 » Kenny 19:57
 » GLI 19:49
 » marek_m 19:46
 » metacom 19:28
 » burz 19:19
 » rooter666 19:13
 » Artaa 19:11
 » Doczu 19:01
 » KHot 18:53
 » dugi 18:52
 » Guli 18:52

 Dzisiaj przeczytano
 44378 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

jak wam sie grzeja gf4 ti4200 leadteka? , ulmoz 22/05/03 22:55
Cholera!!! Ma ktos z was gf4 ti4200 Leadteka? Jesli tak to powiedzcie czy mocno wam sie grzeje, bo moja to niemilosiernie i troche sie o nia boje. Jest duzo bardziej cieplejsza (goraca!!!) od radiatora na procku.
  1. a ile to jest mocno ? , Bart 22/05/03 23:00
    mnie dochodzi do 54C max.
    Podczas pracy w 2D max 42C.

  2. dla mnie , BrUcE_609 22/05/03 23:37
    po podkręceniu karty "gorąco" oznaczało oparzenie po kontakcie ponad 0,75s z jądrem karty... ale temp. 56C to max... do 60 jest w miare... ale powyżej jest już trochę ryzykowne, chociaż nie spłonie "odrazu" ;)

    pozdr.

    Jutro być troche lepszym niż dziś i
    dużo lepszym niż wczoraj...

  3. nie iwem , ulmoz 23/05/03 00:42
    ja tam nie wiem ile mam na jadrze. Wiem ze radiator jest goracy, ale nie az tak zeby sie oparzyc (malo brakuje do tego zeby sie oparzyc). Nie wiem czy to jest normalne i troche boje sie krecic bo sie moze zjarac. Na pewno ma wiecej niz 40!!!

    1. na jądrze to akurat masz 36,6 C - jeśli jestes zdrowy ;) , Bart 23/05/03 10:10
      Trudno tak oceniać subiektywne odczucia temperatury na palcu.
      Z moich obserwacji wynika, że jeżeli nie parzy (możesz przez dłuższą chwilę spokojnie wytrzymać z palcem na radiatorze) to jest jeszcze bezpiecznie.

  4. nie no , ulmoz 24/05/03 10:14
    nie wiem ile jest na jadrze bo nie mam czujnika ale radiator jest goracy!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL