Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 22:04
 » Wolf 22:02
 » Artaa 21:58
 » Nepomucen 21:55
 » JE Jacaw 21:55
 » DJopek 21:54
 » Kenny 21:49
 » Star-Ga-T 21:48
 » Syzyf 21:40
 » skalak23 21:31
 » fiskomp 21:30
 » Matti 21:07
 » rooter666 20:58
 » kyusi 20:56
 » akslow 20:47
 » maddog 20:46
 » Wedrowiec 20:24
 » Rafael_3D 20:23
 » mnih 20:22
 » wrrr 20:19

 Dzisiaj przeczytano
 46082 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

OT jaki macie pomysł na tło strony glownej na moja strone ? , Zryty_Berecik 22/05/03 23:13
robie stronke i nie mam pomysłu na tło
po lewej napewno menu ale srodka nie chce zostawiać pustego
i zacholere nie mam pomysłu co wladowac na tło strony glownej ( nastodek )
stronka w ok 50% gotowa i nie ma tła na main page :)

  1. moze jakis napisik powitalny ? , PaszkfiL 22/05/03 23:19
    z ladnymi efektami i adresem strony ? :)

    o([-_-])o ..::Love::BaSS::..

    1. wlasnie , Zryty_Berecik 22/05/03 23:36
      nie chce robić "przedstrony"
      tylko od razu po wpisaniu adtesu wchodzi na glowna strone z menu calym
      i nie wiem jakie tlo

  2. a co to jest nastodek??? :) , Thadeus 22/05/03 23:29
    ja bym dał jakies jednolite tło z delitaknym elementem lekko wtopionym

    ...

    1. na środek , Zryty_Berecik 22/05/03 23:36
      milo byc :)

  3. na stronkach komercyjnych , fiber 22/05/03 23:39
    wkładam zawsze tło na zasadzie "znaku wodnego" o tematyce strony. W Twoim przypadku to może być hobby. Zajrzyj np tutaj (to dopiero projekt) :
    http://www.marek-kluz.com/cichon
    Salon samochodowy = autka. Jeżeli interesują Cię jakieś abstrakcje jak np tło obydwu
    kolaży z samochodami, to musisz poczekać do jutra po południu - mój syn już śpi, a od
    takich rzeczy to on jest moim "fachowcem" ;)
    pzdr

    Analiza uryny może wykazać chorobę
    jednostki, analiza urny chorobę
    społeczeństwa

  4. Berecik - znasz Jeremiaha , tytan 22/05/03 23:56
    od nas z sieci? Jezeli nie to dam Ci na niego namiary, gosciu zna sie na rzeczy i chetnie pomoze. Sam korzystalem z jego porad:)

    --
    "Wciąż w pogoni za lepszej jakości
    życiem..."

  5. A może kolor kontrastowy z kolorem czcionki ... , Tiamat 23/05/03 09:47
    ... żeby się dobrze czytało.

    Będzie tam jakiś tekst, prawda ?

    -+- TmT ---
    Jest 10 grup ludzi - jedni rozumieją kod
    binarny, drudzy nie.

  6. zastanawiam sie , Zryty_Berecik 23/05/03 10:23
    nad zrobieniem w photoshopie
    na drodku backgound picczera zlane ze soba zdjęcia kompa , fury jakiegos glosnika i aparatu
    bo bedzie to stronka związana z tuningiem , kompami , muzyką i fotografią cyfrową :)

  7. goła babka , McKania 23/05/03 11:28
    jw.

    config: skóra, fura i coreDuo ;)

    1. tak , Luke Jadi 23/05/03 12:33
      gola baba jest dobra na wszystkie problemy i wszedzie pasuje :)

      ----------------------------------------
      www.lukaszjatczak.pl

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL