Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Doczu 22:09
 » cVas 22:04
 » Wolf 22:02
 » Artaa 21:58
 » Nepomucen 21:55
 » JE Jacaw 21:55
 » DJopek 21:54
 » Kenny 21:49
 » Star-Ga-T 21:48
 » Syzyf 21:40
 » skalak23 21:31
 » fiskomp 21:30
 » Matti 21:07
 » rooter666 20:58
 » kyusi 20:56
 » akslow 20:47
 » maddog 20:46
 » Wedrowiec 20:24
 » Rafael_3D 20:23
 » mnih 20:22

 Dzisiaj przeczytano
 46126 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

no i mam dylemat MSI VS EPOX , _DL_ 22/05/03 23:16
zaczolem przegladac i przekombinowalem
mianowicie... zmieniamplyte glowna... rozgladam sie za czyms z nForce 2....
do tej pory zdecydowany bylem na Epoxa 8rda3+
ale zaczoem przegladac cenniki teraz mam dylemat poniewaz plyta MSI staniala i stanowi spora konkurencje

MSI (MS-6570G) K7N2G-ILSR Socket-A DDR,VGA,SOU,LAN,FireWire

roznice.... MSI jest jakies 50 zl drozszy... przy czym w przeciwienstwie do epoxa ma grafike z ktorej i tak prawdopodobnie nie bede korzystal, pozatym 1 port ATA133 wiecej (obydwie 2xSATA150)
dzwiek to samo....
epox jedna karta sieciowa wiecej....
tu i tu 2xfirewire oraz 4xusb2.0

AAAAAAAAAAA nie wiem co zrobic.... MSI lubie bo mam juz taka plyte... o EPOX'e slyszalem wiele dobrego... jak i sporo zlego :) (inni producenci raczej odpadaja... do tych mam dostep w przystepnych cenach :)

  1. ._. , GregorP-Redakcja 23/05/03 00:04
    EPoX.
    Po prostu.

    ..No tears to cry, no feelings left,
    this species has amused itself to
    death....

  2. Ja mam.. , BIAŁY 23/05/03 00:08
    ...Epoxa 8RDA od dzisiaj i nie narzekam ;). Naprawde w biosie opcji mnogo az sie gubie :D. Ja na twoim miejscu bralbym 8rda+ poniewaz ma soundstorma a 3+ ma AC97 zwykle, no chyba ze nie zalerzy ci na 6 kanalowym dzwieku bo masz dobra dzwiekowke. Co do MSI malo osb ja ma wiec nie wiesz czy ma jakies bugi, Epoxa ma duzo osob i chyba wszelkie mozliwe problemy zostly juz rozwiazane i bez problemu znajdziesz porady np na tym boardzie. Ale jak zawsze wybor nalezy do ciebie. Oddaje glos na Epox'a.

  3. nie mialem , LooKAS 23/05/03 00:42
    MSI, ale ma epox 8rda+ - wymienilem ja z Epoxa 8kta3+pro - lubie ta firme, nie mam z nia zadnych klopotow i niespodzianek. Zero problemow ze stabilnoscia, a i podkrecac mozna i to ostro... Ciezko mi co napisac o tym rda+ - po prostu 2 miesiace temu wlozylem ja do kompa i zapomnialem o niej. Komp chodzi 24/7 i po prostu dziala. Tak jak i na 8ta3+pro tak i na tej nie wiem co to BSOD.

  4. Archiwum!!! , PKort 23/05/03 07:45
    Jeśli nie masz dobrej karty dźwiękowej, to wybierz Abita NF7-S. A jeśli nie - to Epoxa.

    Heavy Metal or no metal at all
    whimps and posers - Leave the Hall !!

  5. Ja bym brał , sebtar 23/05/03 09:58
    wiadomo co... Epoxa.

    Demokracja to władztwo intrygantów,
    wybieranych przez głupców.

  6. Epox jest bardziej stabilniejszy , MatiZ 23/05/03 15:27
    j.w.

    Meet me after midnight #Farcry

  7. Epox... , Cezi 24/05/03 09:36
    ...tak czytam różne posty i nie całkiem zgadzają mi się pewne informacje co do 8RDA+. Nowe egzemplarze mają chyba NF2 rev 2. Tak by wynikało z niektórych postów. 8RDA3+ ma jedną sieciówkę więcej i jedno pci mniej, a najważniejsze, że niema soundstorma. Jeśli prawdą są te info o rev 2, to zdecydowanie postawiłbym na 8RDA+.
    Jedyna przewaga MSI, to ta grafa, ale wg mnie jest to raczej balast, a nie przewaga.

    "Silence is sexy" Blixa Bargeld

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL