Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 22:04
 » Wolf 22:02
 » Artaa 21:58
 » Nepomucen 21:55
 » JE Jacaw 21:55
 » DJopek 21:54
 » Kenny 21:49
 » Star-Ga-T 21:48
 » Syzyf 21:40
 » skalak23 21:31
 » fiskomp 21:30
 » Matti 21:07
 » rooter666 20:58
 » kyusi 20:56
 » akslow 20:47
 » maddog 20:46
 » Wedrowiec 20:24
 » Rafael_3D 20:23
 » mnih 20:22
 » wrrr 20:19

 Dzisiaj przeczytano
 46015 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

DualDDR , bartuncio 22/05/03 23:29
Mam plytke ABIT NF7 i pamiatki Kingstona 2x 256MB 333 CL2,5.
Niby obsadzilem 1 i 3 bank, wiec niby ten DualDDR powinien dzialac, jednak nigdzie nie widac jakis oznak jego dzialania.Ani w BIOS-ie,ani podczas uruchamiania.
Co jest nie tak?Wina plyty,pamieci,czy moze ja cos robie nie tak?
  1. ._. , GregorP-Redakcja 23/05/03 00:14
    Czytasz gazetę w określonym celu. Jesz i pijesz w określonym
    celu. Dłubiesz w nosie w określonym celu.

    Używasz Duala w określonym celu.

    W jakim? To jest właśnie odpowiedź na Twoje pytanie..


    Think..
    pozdro

    ..No tears to cry, no feelings left,
    this species has amused itself to
    death....

    1. hehe mocne mocne :))))) , Kane 23/05/03 01:41
      To sie nazywa niekonwencjonalne podejscie do tematu ;-)

      A tak serio bartuncio sciagnij najnowszy bios i zrob upgrada. Po tym powinno Ci sie pokazywac na poczatku ze tryb dual dziala. Wprawdzie on teraz i tak dziala ale bedziesz mial to na papierze tfu tfu na monitorze. Jak to sprawdzic w inny sposob pozostawiam Twojej dociekliwosci.

      Pozdro Kane

    2. Okreslony cel? , bartuncio 23/05/03 10:48
      Mysle ze chodzi mi o podniesienie wydajnosci,wzglednie przyspieszenie pracy komputera.
      To jest moj cel.
      Poniewaz komputer nie pokazuje mi czy technologia ktora miala usprawnic prace dziala, wiec zastanawiam sie czy jest ok, czy moze trzeba cos zmienic. Bo moze jest wszystko w porzadku, i osiagnalem porzadany efekt,a moze jest cos nie tak i moze byc jeszcze lepiej.
      Tego dotyczylo moje pytanie.Niestety Twoja odpowiedz wiele mi nie pomogla, ale dziekuje ze cos wogole napisales.
      Pozdrawiam.

      1. Ależ odpowiedź jest świetna. , PKort 23/05/03 11:02
        Jeśli zanotowałeś wzrost wydajności po odpowiednim włożeniu kości pamięci, to znaczy, że tryb Dual działa. Jeśli wydajność jest taka sama - nie działa.
        Aby jeszcze ułatwić: nowe BIOSy (te wersji beta z 14 maja) wyświetlają przy starcie komputera "Dual DDR mode enabled".

        Heavy Metal or no metal at all
        whimps and posers - Leave the Hall !!

      2. ._. , GregorP-Redakcja 23/05/03 14:12
        Rozwaliłeś mnie ;)..
        Masz u mnie pifko ;)..

        ..No tears to cry, no feelings left,
        this species has amused itself to
        death....

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL