Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 22:04
 » Wolf 22:02
 » Artaa 21:58
 » Nepomucen 21:55
 » JE Jacaw 21:55
 » DJopek 21:54
 » Kenny 21:49
 » Star-Ga-T 21:48
 » Syzyf 21:40
 » skalak23 21:31
 » fiskomp 21:30
 » Matti 21:07
 » rooter666 20:58
 » kyusi 20:56
 » akslow 20:47
 » maddog 20:46
 » Wedrowiec 20:24
 » Rafael_3D 20:23
 » mnih 20:22
 » wrrr 20:19

 Dzisiaj przeczytano
 46088 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

porównanie Catalyst 3.4 vs 3.2 , west! 23/05/03 11:33
na stronie
http://firingsquad.gamers.com/...t_3.4/default.asp
jest obszerne porównanie ww sterowników na kartach od 8500 do 9800. Ja osobiscie mam 9000Pro i pozostaje przy 3.2...

  1. a możesz w skrócie streścić czego zostajesz przy 3.2 ?? , fiskomp 23/05/03 12:11
    Niestety anglika znam raczej na poziomie przedszkolnym (czas się podciągnąć :) ), dlatego jak kumasz cały tekst z linka to powiedz o co chodzi, zmieniłem Cat. na 3.4 i różnicy nie widzę, czyżby coś było skopane ??

    pozdrawiam,

    1. no wlasnie nie ma zadnej roznicy , west! 23/05/03 12:31
      a nawet 3.2 sa troche szybsze. Pozatym 3.2 byla to ostatnia wersja sterowników ktore bylo optymalizowane pod kontem kart zgodnych z dx 8.1. Catalyst'y 3.4 sa juz optymalizowane do kart zgodnych z dx 9.0 a wiec od 9500<.

      Tak wiec nie widze sensu instalowania 3.4 na kartach zgodnych z dx 8.1. Dodam ze jak na razie nie mialem problemow z zadna gra (no moze poza GTA 3 ale ta gra to uboczny skutek bomby E) a na jakosc obrazu 2D tez nie nazekam...

      Tak wiec po co rzucac sie na nowosci!

  2. Nowe catalisty maja jedna "genialną" rzecz , hillel 23/05/03 12:21
    rozdzielczość 1280x960. Ati chyba sobie w końcu uświadomiło że 1280x1024 nie nadaje się do niczego.

    Gods Made Heavy Metal

    1. Ja mam pulpit w 1280x1024 , Sanchez 23/05/03 12:36
      i jakoś nie mogę powiedzieć że ta rozdzielczość nie nadaje się do niczego ... u mnie nadaje się do wszystkiego

      Barton @3200+ | NF7-S | Dell P990
      512 TwinMOS | Seagate 120 SATA
      Herc 8500LE 128 MB | Chieftec DX

      1. i masz koncertowo , hillel 23/05/03 13:22
        skaszanioną geometrię. Tobie to nie przeszkadza. mi tak.

        Gods Made Heavy Metal

    2. hmm... , J@rek 24/05/03 08:07
      mam te catalysty i jakos nie mam rozdzialki 1280x960, a jak wlaczam 1280x1024 nie stwierdzilem zeby byla zjebana geometria... tak jest w przypadku 1280x768

      IdePad Slim3, Honda NC700SD, Mustang M4, e-
      rambler 9

  3. znam osoby... , mjenso 23/05/03 13:18
    ...które miały problemy z nowymi catalystami i sam do nich należę. Mojemu koledze komp wariował i co chwile się restartował, a w moim przypadku obraz na grach po paru minutach zaczął "krzaczyć". Wróciłem do omeg na cat. 3.2 i wszystko wróciło do normy, u kolegi również ;o)

    http://www.cert-clan.com

  4. Ja się cieszę z v3.4 , Soulburner 23/05/03 13:23
    bo poprawiają kilka 'buraków'. Poprawiają problem z wyświetlaniem filmów na TV-Out (szarpanie obrazu)... to chyba ich jedyna zaleta, ale wad także nie stwierdzono :)

    You must gather your party before
    venturing forth.

  5. No jeden zasadniczy plus CS! , dida 23/05/03 13:25
    Jak grales w OpenGL i chciales w 3.2 wyjsc z girki przez alt+tab to wywolywalo to zwisy w 3.4 nareszcie poprawione

  6. Ja jestem.. , Crusader 23/05/03 14:48
    ... na bierzaco a ze w 3.4 nie widac roznicy to mam wlasnie te. Poprawiono bledy, dodano nowe - normalka:D.

    *KT3V_D1.6@XP2400/256MB DDR333
    *His 9200 128MB @285/450
    *WD 80GB JB/LG48x24x48

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL