Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Dexter 19:40
 » globi-wan 19:38
 » GULIwer 19:34
 » PeKa 19:33
 » ligand17 19:22
 » KHot 19:20
 » Draghmar 19:16
 » Wedelek 19:15
 » NimnuL 19:10
 » Wolf 19:08
 » Kenny 18:57
 » dugi 18:56
 » RoBakk 18:46
 » madsheep 18:45
 » Syzyf 18:40
 » steve 18:24
 » Hitman 18:20
 » elliot_pl 18:17
 » bmiluch 18:07
 » Artaa 17:59

 Dzisiaj przeczytano
 25435 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Samurize i jego skrypty , evolic 1/06/03 12:05
Na początku chciałbym poinformować, że czytałem poprzednie artykuły na ten temat:
http://twojepc.pl/boardPytanie39500.htm
http://twojepc.pl/boardPytanie39691.htm
http://twojepc.pl/boardPytanie39691.htm
http://twojepc.pl/boardPytanie39842.htm
http://twojepc.pl/boardPytanie41379.htm

w związku z awarią serwisu utracono wiele skryptów
autorzy programu obiecują szybko jego odbudowę, jednak to trochę potrwa
uważam jednak że wielu użytkowników może mieć te skrypty
ja sam mam tylko kilka(większość to tylko screeny
prezentujące działanie skryptów, ale mam też kilka skryptów)
przez pewnien czas na boardzie http://twojepc.pl było duże zainteresowanie tym programem
w związku z tym mam prośbę
jeśli ktoś z Was ma ciekawe skrypty to proszę o kontakt:

lub gg: 1079536

z góry dziękuję za wszelką pomoc

gg: 1079536

  1. userzy TPC , evolic 1/06/03 12:16
    o kontakt prosiłbym szczególnie userów:
    XiSiO
    Zryty_Berecik
    Ar3cK
    Holek
    Dhoine
    Thadeus
    i wielu innych nie wymienionych na tej liście, którzy zajmowali sie( a może i zajmują nadal) tym programikiem ...

    gg: 1079536

    1. No niestety... , Ar3cK 1/06/03 14:38
      ...Cie zmartwie, bo do niedawno troche mialem, ale zrobilem ostatnio porzadki na HDD i nie mam juz :(... moze poszukaj na roznych nieoficjalnych stronach Samurize?...

      It's the Bright One, it's the Right
      One, that's Ar3cK...
      http://thesurrealist.co.uk/slogan

  2. szkoda ... , evolic 1/06/03 17:07
    szukam ...
    nawet troszkę znalazłem ...
    ale to jeszcze nie to ...

    gg: 1079536

  3. nie mam skryptow sam zrobilem sobie cos fajnego , XiSiO 3/06/03 12:40
    fakt ze wzorowalem sie na tamtych ale ich nie zapisalem nigdzie :(

    "Przyjaźń - bezcenna za wszytko inne
    zapłacisz adeną" (C) XiSiO

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL