Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Dexter 19:40
 » globi-wan 19:38
 » GULIwer 19:34
 » PeKa 19:33
 » ligand17 19:22
 » KHot 19:20
 » Draghmar 19:16
 » Wedelek 19:15
 » NimnuL 19:10
 » Wolf 19:08
 » Kenny 18:57
 » dugi 18:56
 » RoBakk 18:46
 » madsheep 18:45
 » Syzyf 18:40
 » steve 18:24
 » Hitman 18:20
 » elliot_pl 18:17
 » bmiluch 18:07
 » Artaa 17:59

 Dzisiaj przeczytano
 25177 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

uninstall detonatorow 40.72 , yeger 1/06/03 17:47
Nie chodzi mi o takie zwykle odinstalowanie detonatorow tylko o usunięcie samych ustawien, co do parametrow pamietanego obrazu.
sytuacja jest taka, ze odpalalem kompa na swoim monicie na ustawieniach 100Hz, zanioslem go na miejsce przeznaczenia, a tam monit z max odswierzaniem 85 albo jeszcze gorzej. Nie moge tego odpalic. Nie jest to wina sprzętowa bo na telewizorze obraz jest dobrze wyswietlany.
Znalazlem dwie mozliwosci. Albo zminis ustawienia wyslwietlania, albo wrocic do ref od microsoftu. Tego drugiego tez nie wiem jak zrobic, bo przy wyborze sa tylko te od nvidi i nie moge zabardzo znalezc tych starych.
Ma ktos moze pomysl jak to zrobic, to chyba nie jest moj dzien bo mecze sie nad tym od godziny i nie moge tego zrobic.
Za pomoc z gory wielkie dzieki. Ja juz nie mam nad tym sily myslec.
Pozdruuufka

Ludzie byli sobie kiedyś bliżsi, broń
nie niosła tak daleko

  1. a probowales detonator destroyer? , ~HL 1/06/03 19:15
    to program calkowicie usuwajacy rejestr z wczesniej zaistalowanych wersjach sterownikow, usuwa tez pliki zaistalowanych z katalogow systemowych...

    1. probowac probowalem... , yeger 1/06/03 19:25
      ale on wogole nie znajduje w tym kompie detonatorow. Wlasnie to mnie dziwi tak wogole wersja dd to byla 1.2 (wedlug jakiejsc ze stron gdzie sciagalem najnowsza )

      Ludzie byli sobie kiedyś bliżsi, broń
      nie niosła tak daleko

  2. a moze to monitor? , Banan 1/06/03 22:32
    jaki masz zainstalowany monitor? nie chodzi mi o ten fizycznie podpiety, ale jakie stery sa zainstalowane.

    1. monitor domyslny , yeger 2/06/03 08:19
      j.w.

      Ludzie byli sobie kiedyś bliżsi, broń
      nie niosła tak daleko

  3. w tryb awaryjny go... , robo1007 1/06/03 22:56
    abo VGA
    i usuń wszystkie sterowniki do MONITORA i reset - powinno dać radę
    aha i jak używasz powerstrip NVrefresh fix etc to też wywal

    A7N8X AXP 1466@2222 FSB 386 :),
    radek 8500 HIS 2x256 Twinmos
    MTec, Vortex2, Voodoo2,

    1. okil , yeger 2/06/03 08:20
      sprubuje i sie pochwale

      Ludzie byli sobie kiedyś bliżsi, broń
      nie niosła tak daleko

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL