Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Syzyf 20:45
 » esteban 20:40
 » Hitman 20:38
 » skalak23 20:32
 » @GUTEK@ 20:30
 » pawcio 20:25
 » JE Jacaw 20:23
 » XepeR 20:21
 » Kenjiro 20:19
 » dugi 20:05
 » GLI 20:01
 » Wedelek 19:55
 » ripek 19:51
 » bmiluch 19:51
 » Dexter 19:40
 » globi-wan 19:38
 » GULIwer 19:34
 » PeKa 19:33
 » ligand17 19:22
 » KHot 19:20

 Dzisiaj przeczytano
 36568 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

(OT) Przeprowadzam się do Malezji... ;-) , JE Jacaw 2/06/03 09:10
...i mam nadzieję, że nie było tego wcześniej (informacja pochodzi z http://www.mp4.com.pl/...c4a44f31c1554ba93c33083c0 ):

"Datuk S. Subramaniam, pełniący w malezyjskim rządzie funkcję Ministra Handlu Wewnętrznego i Spraw Konsumenckich, zachęca obywateli swojego kraju do bojkotu oryginalnych płyt z muzyką i filmami. Jest to jego zdaniem jedyny sposób, by zmusić wydawców do obniżenia cen.

W kontrowersyjnym wystąpieniu malezyjski minister stwierdził, że wielokrotnie apelował do firm z branży muzycznej i filmowej, aby obniżyły ceny swoich wydawnictw do pułapu akceptowalnego dla przeciętnych obywateli. Wobec braku reakcji, Subramaniam zachęca mieszkańców Malezji do bojkotu oryginalnych produktów. Tym samym minister dał do zrozumienia, że władze będą przymykać oko na wytwórców tańszych, pirackich wersji nagrań.

Subramaniam poddał w wątpliwość argumenty wydawców, tłumaczących wysokość cen ponoszonymi kosztami. Minister powołał się na przykłady płyt VCD z filmami produkcji malezyjskiej, które są sprzedawane w cenie 10 ringgitów (około 10 PLN). Standardowa cena filmu jest jednak trzykrotnie wyższa, dlatego w kraju szerzy się piractwo. Nielegalne kopie filmów można kupić nawet w piekarniach."

Socjalizm to ustrój, który
bohatersko walczy z problemami
nieznanymi w innych ustrojach

  1. bylo ;) , J@rek 2/06/03 09:12
    http://twojepc.pl/boardPytanie44837.htm

    IdePad Slim3, Honda NC700SD, Mustang M4, e-
    rambler 9

  2. bylo , poczmistrz 2/06/03 09:26
    z 8 razów

    to ja blimek :)

  3. Uwaga ! Odwołuję list - podobno było juz... , JE Jacaw 2/06/03 09:38
    ...i przepraszam za kolejny raz, ale to jest tak jak się po łiknedzie wraca na board - za dużo piszecie przez łikend. ;-)

    Socjalizm to ustrój, który
    bohatersko walczy z problemami
    nieznanymi w innych ustrojach

  4. he he , blimek 2/06/03 12:24
    nie ma sprawy ja np sie nie gniewam

    twojepc - forum światopoglądowych ekspertów

    1. ja rowniez , tytan 2/06/03 19:45
      dla mnie nowosc:)

      --
      "Wciąż w pogoni za lepszej jakości
      życiem..."

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL