Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Wedrowiec 00:41
 » Carat 00:36
 » pwil2 00:27
 » esteban 00:15
 » elliot_pl 00:04
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06
 » @GUTEK@ 23:03
 » rooter666 22:48
 » ngP 22:45
 » Artaa 22:43
 » GLI 22:32

 Dzisiaj przeczytano
 3693 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

WD 800JB + KT133a = problem , XepeR 3/06/03 08:46
Jakis tydzien temu zakupilem nowy dysk. Osadzilem go na nieszczesnym ECS K7VZA 3.6a i zaczely sie problemy. System sie wiesza. W menedzerze urzadzen jest pod znakiem zapytania \\\"Parallel Device\\\". Nie moge zainstalowac nowych driverow ani z plyty Win XP ani od plyty glownej, 4in1 tez nic nie daje. Czy czeka mnie zmiana plyty glownej czy mozna cos z tym zrobic?

  1. hmm... , konraf 3/06/03 09:29
    ...przy bootowaniu wykrywa Ci ten napęd? Jak masz go podłaczonego? Sam na tasmie czy z innym dyskiem? Jak zworka?

    Bartek
    www.aztec.pl
    konraf@aztec.pl

    1. Podlaczony , XepeR 3/06/03 10:50
      na koncu tasmy jako slave. Inaczej nie chcial ruszyc (??). No i jest sam na tej tasmie. Ojj, cos mi sie zdaje ze czeka mnie zmiana plyty. A chcialem poczekac z wydatkiem na Athlona 64.

      1. ??? , konraf 3/06/03 11:20
        Jak to? Sam na tasmie i jako single albo Master nie ruszył?
        Zmien ten BIOS jak koledzy sugerowali.

        Bartek
        www.aztec.pl
        konraf@aztec.pl

  2. bios , J@ho 3/06/03 09:31
    wymieniles K7VZA 3.6a - zakladam ze bios masz zaktualizowany do 3.6a - proponuje sprawdzic czy istotnie tak jest - bios 3.6a oraz jego nastepca 3.7 kolejna aktualizacja zawieraja niezbedne skladniki obsluga dyskow procesorow kart sieciowych etc - meczylem taka jedna - dopiero aktualizacja biosu do 3.7 pomogla - a swoja droga czas pomyslec o czyms nowszym - powodzenia

  3. chyba razem , wezyr 3/06/03 09:46
    by to polaczyc - mam obawy co do poprawnosci polaczenia dysku do plyty podobnie jak konraf , ale potwierdzam tez problemy ze starym biosem tych plyt nie obslugujacych wiele urzadzen , upgr. do 3.7 pozwolil na poprawna prace plyty z karta sieciowa

  4. A via , Adas!# 3/06/03 15:20
    latency patch instalowales ??

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL